جنگل کویر همه جا آزادی: تست و بررسی مکث کلوت دنده ای
جنگل کویر همه جا آزادی: تست و بررسی مکث کلوت دنده ای

در قسمت پنجم فصل هشتم اسب بخار که با نام «جنگل کویر همه جا آزادی» منتشر شده است، به تست و بررسی پیکاپ کلوت دنده ای مکث موتور پرداخته ایم.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

مکث کلوت نسخه ایرانیزه دایون V5 بوده که از سال گذشته تولید آن در کارخانه مکث موتور آغاز شده است. در حال حاضر این پیکاپ دو دیفرانسیل با جعبه دنده ۶ سرعته دستی و ۶ سرعته اتوماتیک تولید می شود و در این قسمت فصل هشتم اسب بخار، به تست و بررسی نسخه دنده ای کلوت پرداخته ایم. در این برنامه تست و بررسی در شرایط مختلف جاده ای و آفرود انجام شده است.

پیشرانه این پیکاپ از نوع ۲.۴ لیتری توربو ۴K22 است که ۲۱۵ اسب بخار را با گشتاور ۳۲۰ نیوتن متر تولید می کند. این پیکاپ به قفل دیفرانسیل عقب، دو کیسه هوا صندلی برقی راننده، استارت دکمه ای، نمایشگر لمسی، دوربین دنده عقب، تهویه الکتریکی، کروز کنترل، تنظیم الکترونیکی حالت انتقال قدرت، سامانه کنترل پایداری الکتریکی و… مجهز است.

شما مخاطبان اسب بخار می توانید علاوه بر مشاهده مستقیم قسمت سوم فصل هشتم از طریق وبسایت این رسانه، این برنامه را به صورت مستقیم از تلویزیون اینترنتی فیلیمو (با اینترنت نیم بها)، کانال رسمی اسب بخار در یوتیوب، پلتفرم چهارخونه و آپارات تماشا نمایید.

آلبوم تصاویر تست و بررسی مکث کلوت

آلبوم تصاویر پشت صحنه

۳.۷ امتیاز از ۲۸ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.