زیبا نیست: تست و بررسی ام وی ام 315 پلاس
زیبا نیست: تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس

در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و مقایسه ای میان نسخه های استاندارد و کیت های تقویتی برگزار نموده ایم.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس :

در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار هاچ بک ارتقا یافته و کراس ام وی ام ۳۱۵ پلاس را مورد تست و بررسی ویدیویی قرار داده ایم. در حال حاضر بیش از یکسال از حضور ۳۱۵ پلاس در بازار می گذرد و این هاچ بک مونتاژی و چینی با تغییرات داده شده، به عنوان یکی از رقبای محصولاتی چون برلیانس H320 کراس، دانگ فنگ H30 کراس، پژو ۲۰۷i اتوماتیک پانوراما و… شناخته می شود.

در تهیه این تست و بررسی، نمایندگی ۴۷۷ مدیران خودرو جهت تامین خودروی مورد نظر با رسانه اسب بخار همکاری لازم را داشته است.

مقایسه هیوندای آوانته و مزدا ۳ قدیم :

همچنین در بخش خودروچی به مقایسه دو سدان کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان در بازار کارکرده ها پرداخته ایم و مزدا ۳ قدیمی تیپ ۳ و هیوندای آوانته اتوماتیک را در کنار هم گذاشته ایم.

بررسی عملکرد کیت های تعلیق آیرون من در تیپ کار اسب بخار :

در تیپ کار قسمت پنجم فصل هفتم نیز کیت های زیربندی ارتقا یافته برای خودروهای دو دیفرانسیل را بررسی کرده ایم و تفاوت عملکرد سیستم تعلیق معمولی و حرفه ای به تصویر کشیده ایم.

شما مخاطبان اسب بخار می توانید علاوه بر مشاهده مستقیم قسمت پنجم فصل هفتم از طریق وبسایت این رسانه، این برنامه را به صورت مستقیم از تلویزیون اینترنتی فیلیمو (با اینترنت نیم بها)، پیام رسان آیگپ، کانال رسمی اسب بخار در یوتیوب، پلتفرم چهارخونه و آپارات تماشا نمایید.

آلبوم تصاویر کیت زیربندی آیرون من برای تویوتا لندکروزر پرادو :

آلبوم تصاویر ام وی ام ۳۱۵ پلاس :

آلبوم تصاویر هیوندای آوانته و مزدا ۳ قدیم تیپ ۳ :

پایگاه خبری اسب بخار

عکس ها: علیرضا پاداش / اسب بخار

۳ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.