هارلی دیویدسون به سبک ب ام و! R18 با کیت جدید خاص تر می شود

موتورسیکلت R18 ب ام و
موتورسیکلت R18 ب ام و

سال ۲۰۲۰ که ب ام و از موتورسیکلت R18 رونمایی کرد، هر کسی می دانست که ب ام و در سودای باز پس گرفتن سهم خود از بازار هارلی دیویدسون است. صد البته که در فرهنگ کروزرسواری، سفارشی بودن و شخصی سازی موتور، اهمیت بالایی دارد. بنابراین اکنون بیمرها تصمیم گرفته اند که با همکاری Roland Sand Design، تعداد زیادی لوازم جانبی برای R18 به تولید برسانند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

از این پس، این کروزر باواریایی با ست جدیدی از لوازم جانبی لوکس عرضه خواهد شد که تحت عنوان پکیج Option 719 شناخته می شود. عدد ۷۱۹ بیانگر یک کد داخلی برای سفارشی سازی موتورسیکلت های ب ام و است، چراکه پیش تر هم پکیج های دیگری با این کد به مشتریان موتورهای گران قیمت ب ام و عرضه شده بود. ست AERO از پکیج Option 719 برای مدل ۱۸۰۰ سی سی بوکسر در نظر گرفته شده است که کاورهای سرسیلندر از جنس کروم، کاور جلویی و کاور لوله های پیشرانه را در بر می گیرد. منافذ هوای تعبیه شده بر روی کاور سوپاپ ها، استریم لاینرهای اوایل قرن بیستم را به یاد ما می آورند. حال آن که، نشان Option 719 نیز به شکل مس اندود شده همراه با کروم بر روی بدنه این موتورسیکلت به چشم می خورد.

همچنین ست AERO رینگ های شش پره سیلور مات را هم در بر می گیرد. البته امکان سفارش رینگ های به رنگ مشکی مات هم وجود دارد. برای حفظ بهتر استایل رترو این موتور، زین آن به شکل سفارشی با طرح الماس دوخته شده است. همچنین امکان گرمایش زین هم فراهم است که آپشنی کارآمد برای سرمای اول صبح به حساب می آید. در پکیج Option 719، موتورسیکلت ها با ترکیب دو رنگ غبار کهکشانی و سیلور تیتانیوم، که ب ام و R90 S دهه ۱۹۷۰ را تداعی می کند، قابل سفارش اند. بخش هایی که به رنگ غبار کهکشانی درآمده اند، رنگ های بنفش، آبی و سبز را در زاویه های مختلف به نمایش می گذارند. رنگ سیلور تیتانیوم هم بر روی آینه ها، باک سوخت و فلاپ عقب کار شده که بسیار چشم نواز است. ب ام و هنوز جزییات قیمتی این کیت سفارشی را اعلام نکرده است، اما صاحبان R18 می توانند از سپتامبر ۲۰۲۱ به تهیه این پکیج اقدام کنند.

سپهر عظیمی

پایگاه خبری اسب بخار      

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.