قیمت ونوسیا بیگ وی (Big-V) مشخص شد؛ ۳ خودروی جدید به سامانه آمد

قیمت ونوسیا بیگ وی

امروز سایت سامانه وارداتی ها مجدداً به روز شد و طی این به‌روزرسانی علاوه بر مشخص شدن قیمت علی الحساب ونوسیا بیگ وی، ۳ خودروی دیگر نیز به عرضه این سری اضافه شدند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

طی آخرین به روزرسانی ای که در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی انجام شده علاوه بر این که قیمت علی الحساب ونوسیا Big-V مشخص شد، ۳ خودروی دیگر نیز به عرضه این سری اضافه شد. به این ترتیب هم اکنون متقاضیان خرید خودروهای وارداتی می توانند تا پایان روز دو شنبه ۲۹ ام آبان ماه، از میان ۱۱ خودروی عرضه شده، ۳ اولویت اول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

همان طور که گفته شد علاوه بر عرضه ۳ محصول دیگر که یکی از آن ها ونوسیا بیگ وی بود، قیمت علی الحساب این کراس اوور مکث موتور نیز مشخص شد.

بیشتر بخوانید : قیمت محصولات وارداتی جدید اعلام شد

قیمت ونوسیا بیگ وی (Big-V)

سازمان حمایت پس از بررسی اسناد مالی مربوط به واردات ونوسیا Big-V، قیمت علی الحساب این کراس اوور جذاب چینی را ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون اعلام کرده. البته طی پرس و جوهای صورت گرفته توسط خبرنگار اسب بخار، مشخص شد که قیمت نهایی این خودرو با احتساب هزینه های جانبی حدود ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون برای خریدار تمام می شود.

نام خودروقیمت علی الحسابقیمت نهایی حدودی
ونوسیا بیگ وی (Big-V)۱,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰۲,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۳ خودروی جدید عرضه شده در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی

امروز علاوه بر ونوسیا بیگ وی، جتا VS5 و جتا VS7 نیز به خودروهای حاضر در این سری از عرضه اضافه شدند. از این رو خریداران می توانند با بررسی و مقایسه ۱۱ خودروی موجود، متناسب با بودجه و نیاز خود ۳ اولویت انتخاب کنند.

توجه داشته باشید که جتا VS5 و جتا VS7 قبلاً هم عرضه شده بودند و حالا مجدداً برای دومین بار قرار است به فروش برسند.

نام خودروقیمت
جتا VS5۱,۶۹۵,۷۰۰،۰۰۰ (پایه قطعی)
جتا VS7۲,۰۲۲,۵۰۰،۰۰۰ (پایه قطعی)
ونوسیا بیگ وی (Big-V)۱,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ (علی الحساب)
قیمت ونوسیا بیگ وی (Big-V) چقدر است؟

قیمت علی الحساب این کراس اوور جذاب چینی ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون اعلام شده. البته طی پرس و جوهای صورت گرفته مشخص شد که قیمت نهایی این خودرو با احتساب هزینه های جانبی حدود ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون برای خریدار تمام می شود.

۲.۱ امتیاز از ۷ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.