استقبال گسترده مردم از نخستین روز اتو اکسپو تهران

اتو اکسپو تهران

رئیس ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه خودرو شهر آفتاب با اشاره به استقبال گسترده مردم از اتو اکسپو تهران گفت : با توجه به حضور بازدیدکنندگان به احتمال زیاد رکورد بازدید ها فراتر از پیش بینی ها باشد.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، امید نجبا در حاشیه اولین روز از اتو اکسپو تهران بیان کرد: با توجه به موضوع نمایشگاه و همچنین برنامه‌های مدون ، منسجم اطلاع رسانی میزان بازدید روزانه ۳۰۰ هزار نفر برآورد شده بود. وی اضافه کرد: بازدید پنجمین اتواکسپو تهران در حالی از امروز (سه شنبه ،۱۴۰۲) برای عموم آغاز و با استقبال خوب عموم آغاز شد که این موضوع را می توان به چند عامل نسبت داد.

رئیس ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه خودرو تهران ادامه داد : همانطور که اشاره شد یکی از علل خود موضوع خودرو است. طی سال های اخیر خودرو به یکی از شاخص اصلی زندگی مردم بدل شده است. بنابراین نفس موضوع نمایشگاه داذای جذابیت خاص خود است.

نجبا بیان کرد: شرکت ها و خودروسازان شرمت کننده و محصولاتی که به معرض نمایش گذاشته شده است را باید علت دیگر حضور پر تعداد مردم دانست.

به گفته وی معرفی و رونمایی جدیدترین خودروهای سبک و سنگین برقی و بنزینی هم تاثیر گذار است. رئیس ستاد برگزاری پنجمین اتو اکسپو تهران تصریح کرد: در کنار عوامل یاد شده باید اطلاع رسانی از طریق رسانه های تخصصی خودرو و همچنین برنامه های منسجم تبلیغاتی از سوی کانون ایران نوین به عنوان مجری برگزار کننده این رویداد را باید از دیگر عوامل موثر استقبال مردم دانست که در اولین روز خود را نشان داد.

نجبا با اشاره تبلیغات محیطی گسترده در سطح شهر تهران اضافه کرد: این نوع اطلاع رسانی موثر است اما برای اولین بار ، برگزاری این رویداد از طریق رسانه ملی به اطلاع مردم رسیده است.

وی بیان کرد : اطلاع رسانی از زمان و مکان برگزاری این رویداد از رسانه ملی در ساعات پر بازدید به طور طبیعی باعث می شود که بازدید از این نمایشگاه برای بسیاری از مردم جذاب شده و در اولویت برنامه های آنان قرار بگیرد.
نجبا در پایان با بیان اینکه قطعا روزهای اینده شاهد استقبال بیشتری خواهیم بود ، تاکید کرد: تمام تلاشمان این است که از طریق اتو اکسپو تهران برای صنعت خودروسازی کشور ارزش افزوده ایجاد کنیم. امیدوارم که بتوانیم با همراهی رسانه ها در این مسیر گام های موثری برداریم.

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو، فناوری های نوین و صنایع وابسته تهران با نام تجاری “اتو اکسپو تهران” توسط کانون ایران نوین و به همت مدیران این شرکت، خانم مریم شفیعی و آقای سپهر سیفی برگزار شده است.

۳.۸ امتیاز از ۶ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.