فروش ویژه محصولات یاماها، SYM و… آغاز شد + تصاویر

فروش محصولات و موتورسیکلت های نیرو موتور زعفرانیه
فروش محصولات و موتورسیکلت های نیرو موتور زعفرانیه

به تازگی نمایندگی زعفرانیه شرکت نیرو موتور، جشنواره فروش ویژه محصولات یاماها، TVS، SYM و گلکسی را آغاز کرده است و موتورسیکلت های خود را با تخفیف ویژه و شرایط فروش اقساطی به مشتریان تحویل می دهد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

نمایندگی زعفرانیه شرکت نیرو موتور در خیابان مقدس اردبیلی تهران واقع شده و این امکان را فراهم نموده است تا مشتریان موتورسیکلت های مختلف، از محصولات تولیدی این شرکت با برند یاماها، SYM و… در این نمایشگاه بازدید کنند. یکی از ویژگی های نمایندگی زعفرانیه نیرو موتور، ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی در محل این عاملیت است و مشتریانی که موتورسیکلت های خود را از این نمایندگی خریداری کرده باشند، می توانند برای انجام سرویس های دوره ای و خدمات گارانتی به واحد خدمات پس از فروش این نمایندگی مراجعه کنند.

در حال حاضر، شرکت نیرو موتور و نمایندگی زعفرانیه این شرکت انواع موتورسیکلت های آفرود، اسکوتر، مسابقه ای، کروزر، شهری، هیبرید (دوگانه برق و بنزین) و برقی را با شرایط نقدی و اقساطی و همچنین با تخفیف ویژه به مشتریان عرضه می کند. همچنین در این نمایندگی امکان بازدید از نسخه های کلکسیونی موتورسیکلت های یاماها فراهم است و علاقه مندان به این وسیله نقلیه می توانند از فناوری های جدید موتورسیکلت ها و اسکوترها در این عاملیت بازدید کنند.

موتورسیکلت های دو سیلندر، اسپرت، کروزر، هیبریدی و اسکوترهای شهری مونتاژی شرکت نیرو موتور از جدیدترین محصولات بازار ایران به حساب می آیند که از نظر فناوری و مهندسی در جایگاه بالایی قرار دارند و یکی از بالاترین سطوح مهندسی ژاپنی و کره ای را به نمایش می گذارند. در کنار این مسئله محصولات جدید نیرو موتور امکانات به‌روزی را در اختیار مصرف کنندگان می گذارند. سامانه ضد سرقت، استارت بدون سوییچ، نمایشگر دیجیتال، سامانه مدیریت پایداری، سامانه استارت/ استاپ هوشمند، ترمزهای ضد قفل، تعلیق چندبازویی، هیبرید، کامپیوتر سفری و… از جمله امکانات برخی محصولات یاماها، SYM ،TVS و گلکسی است.

در نمایندگی زعفرانیه نیرو موتور امکان خرید لوازم جانبی موتورسیکلت های برندهای یاماها، SYM و… وجود دارد. در حال حاضر، علاقه مندان و مشتریان موتورسیکلت های ژاپنی و کره ای نیرو موتور می توانند با مراجعه به این نمایندگی نسبت به بازدید و خرید محصولات مختلف اقدام کنند. همچنین تحویل موتورسیکلت ها در این نمایندگی فوری است و خریداران پس از انجام فرایند خرید می توانند موتورسیکلت خود را با مدارک کامل دریافت کنند. در پایان باید یادآور شد که در جشنواره فروش نیرو موتور خدمات ویژه ای به خریداران ارائه می شود.

عکس ها: حسین دلاور / اسب بخار

۴.۵ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.