ایفای تعهدات کارمانیا با جک S5 فیس لیفت کرمان موتور

ایفای تعهدات کارمانیا با جک S5 فیس لیفت کرمان موتور
ایفای تعهدات کارمانیا با جک S5 فیس لیفت کرمان موتور

به نظر می رسد کارمانیا با ارسال پیامک به مشتریان روند از سر گیری پاسخ به تعهدات معوق خود را با همکاری دیگر خودروساز کرمانی در قالب تحویل جک S5 فیس لیفت از سرخواهد گرفت. پیش از این کارمانیا برخی از تعهدات خود را با تحویل SWM G01 و یا تبدیل قرار مشتریان به بی وای دی تانگ و F3 ایفا کرده بود. همچنین برخی از مشتریان کارمانیا هم مسیر انصراف و یا عدم توافق با شرکت را انتخاب کرده بودند.

فونیکس FX فونیکس FX مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در پیامک این شرکت به مشتریانی که معوق دارند آمده است:

” قابل توجه مشتریان محترم در راستای به روز رسانی تعهدات معوق خودروسازی کارمانیا، اکنون شرایط تحویل خودروی جک S5 (موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو) با همکاری شرکت کرمان موتور، به مشتریان محترم مهیا شده است.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی ثبت نامی خود تماس حاصل نمایید. “

حتماً ببینید: ویدیوی معرفی جک S5 فیس لیفت در اسب بخار

آن طور که گفته می شود، قیمت قطعی جک S5 فیس لیفت برای حواله داران کارمانیا ۸۰۰ میلیون تومان است. همچنین کرمان موتور قرار است که در زمستان سال جاری و بهار سال آینده تعهدات کارمانیا در ایفا کند. این در حالی است که در حال حاضر کرمان موتور تعهدات معوق دارد و این خودرو را باید به مشتریان خود تحویل دهد. در عین حال بنا بر توافق حاصل شده میان دو خودروساز کرمانی، مشتریان کارماینا که حواله های بی وای دی S6، S7 و F3 خود را تبدیل به جک S5 فیس لیفت می کنند، دیگر مشتری کارمانیا محسوب نمی شوند و کرمان موتور متعهد به ایفای تعهد معوق آنان خواهد شد.
از سوی دیگر گفته می شود که همچنان ایفای تعهدات معوق کارمانیا با خودروهای SWM نیز ادامه خواهد داشت و آن گونه که از این شرکت خبر می رسد، مدیران این شرکت در حال رایزنی برای از سرگیری تحویل SWM G01 هستند. همچنین طی مدت زمانی که اسب بخار پیگیر مطالبات معوق مشتریان کارمانیا بوده است، ۲۴ دستگاه از این خودرو تحویل و تعداد از مشتریان نیز با این شرکت، به توافق دلخواه رسیده و از شمول معوقات خارج شده اند. البته در این بین همچنان وعده تحویل SWM G01 به برخی حواله داران کارمانیا مطرح است و رسانه اسب بخار پیگیری خود را در این زمینه ادامه خواهد داد. از سویی برخی مشتریان این شرکت، از نحوه به روز رسانی ودیعه های خود ناراضی هستند و هنوز تصمیمی برای تمدید قرارداد و یا انصراف نگرفته اند. برخی دیگر هم در مسیر رسیدگی حقوقی قرار گرفته اند و می خواهند تا قانون به صورت رسمی به پرونده آن ها ورود کند.

در این بین تعدادی از مشتریان کارمانیا که از ادامه حضور در قرارداد با این شرکت انصراف داده بودند، از تاخیر در پرداخت ودیعه های به روز شده سخن می گویند. پیگیری خبرنگار اسب بخار نیز نشان می دهد که بخشی از انصرافی های این شرکت، وجه مورد نظر را دریافت کرده اند و برخی دیگر نیز در انتظار دریافت ودیعه به روز شده خود هستند.

علی طجوزی

پایگاه خبری اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.