تحویل کیا K5، سونت و سلتوس به مشتریان

تحویل K5 سونت سلتوس
تحویل K5 سونت سلتوس

شرکت کوشا خودرو پس از پایان فرآیند شماره گذاری، سه محصول وارداتی خود یعنی K5، سونت و سلتوس را به مشتریان و عاملیت های خود در شهرهای دیگر تحویل داد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

در روزهای گذشته کوشا خودرو موفق شد K5 های فروخته شده به مشتریان سامانه یکپارچه را پلاک کند تا همه آن ها آماده تحویل شوند. به دنبال این اتفاق روز گذشته این شرکت تعداد قابل توجهی از خودروهای K5، سونت و سلتوس را به خریداران تهرانی اش تحویل داد و خودروهای مربوط به مشتریان دیگر شهرها نیز به عاملیت های فروش و خدمات پس از فروش همان شهر ارسال شد.

به این ترتیب مشتریان دیگر شهرها می توانند بدون نیاز به حضور در تهران، در همان عاملیتی که فرآیند تکمیل ثبت نام خود را انجام دادند خودروی خود را تحویل بگیرند.

در پایان می توان گفت که در صورت ادامه دار بودن روند ثبت سفارش از کره جنوبی، شرکت کوشا خودرو قادر است تا تعداد بیشتری از محصولات کیا را در بازار ایران به فروش برساند.

مشخصات فنی اپتیمای وارداتی

نسخه قابل عرضه از اپتیمای وارداتی در بازار ایران مجهز به پیشرانه ۲ لیتری تنفس طبیعی است که حتی از سیستم تزریق مستقیم سوخت (GDI) نیز بهره مند نشده و به همین دلیل فقط می تواند ۱۵۰ اسب بخار توان و ۱۹۶ نیوتن متر گشتاور را از طریق یک گیربکس ۶ سرعته AT به چرخ های جلو تحویل دهد.

از دیگر مشخصات فنی مهم این خودرو می توان به فرمان کمکی برقی و سیستم تعلیق عقب چند اتصاله یا مولتی لینکش اشاره کرد که موجب می شود سواری به نسبت نرمی فراهم شود.

مشخصات فنی کیا سونت ۲۰۲۳

این کراس اوور ساب کامپکت در بازار های حاشیه خلیج فارس به پیشرانه ۱.۵ لیتر تنفس طبیعی مجهز می شود که توان تولید نهایت قدرت ۱۱۳ اسب بخار و نهایت گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر را دارد. قدرت از طریق جعبه دندهCVT  به چرخ های جلو منتقل می شود و مصرف سوخت ۵.۷ لیتر در هر صد کیلومتر را در این خودرو داریم. شتاب گیری در ۱۲.۵ ثانیه ثبت می شود و نهایت سرعت به ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

مشخصات فنی سلتوس

کیا سلتوس ۲۰۲۳ با پیشرانه ۱.۶ لیتر تنفس طبیعی برای بازار ایران در نظر گرفته شده است، که توان تولید نهایت قدرت ۱۲۱ اسب بخار و نهایت گشتاور ۱۵۴ نیوتن متر را دارد. قدرت از طریق جعبه دنده ۶ سرعته AT به چرخ های جلو منتقل می شود.

۲.۳ امتیاز از ۳ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.