شرایط فروش نقدی محصولات بهمن موتور – آذر 1401

ریسپکت
ریسپکت

در طرح جدید فروش بهمن موتور، خودرو ریسپکت و دیگنیتی پرستیژ برای نخستین بار عرضه خواهد شد.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777

این شرایط فروش از تاریخ سه شنبه مورخ ۱ آذرماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح الی جمعه ۴ آذرماه ۱۴۰۱ اجرا خواهد شد. در این شرایط فروش ۶ خودروی فیدلتی تیپ ۱ (۵ نفره)، فیدلیتی تیپ ۲ (۷ نفره)، دیگنیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ و ریسپکت پرایم با قیمت قطعی و موعد تحویل ۳۰ روزه به عرضه خواهد رسید.

این بخشنامه به صورت قرعه کشی ویژه طرح جوانی جمعیت و طرح خودروهای فرسوده می باشد و برای عموم نمی باشد . همچنین برای ثبت نام باید به پورتال جامع ایرانی کار به آدرس bahman.iranecar.com مراجعه نمایید .

حتما ببینید:

ویدیو تست و بررسی بهمن فیدلیتی پرایم
ویدیو تست و بررسی ریسپکت پرایم
ویدیوی تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ

لیست خودروهای شرایط فروش نقدی محصولات بهمن موتور – آذر ۱۴۰۱

فیدلیتی (۵ نفره)۸۴۴.۰۰۰.۰۰۰
فیدلیتی (۷ نفره)۸۵۹.۰۰۰.۰۰۰
دیگنیتی پرایم۹۳۵.۰۰۰.۰۰۰
دیگنیتی پرستیژ۱.۱۲۰.۰۰۰.۰۰۰
ریسپکت۷۳۷.۰۰۰.۰۰۰

مشخصات ریسپکت پرایم گروه بهمن

ریسپکت پرایم گروه بهمن یک سدان کلاس C با فاصله محوری ۲۷۰۰ میلی متر است که بیشترین فضای کابین را در میان رقبا در اختیار مشتریان می گذارد. این خودرو به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر با فناوری AVL اتریش مجهز است که ۱۵۴ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این سدان بهمن موتور از نوع CVT با قابلیت تعویض دنده ۹ سرعته مصنوعی است.

مشخصات فنی دیگنیتی پرستیژ

دیگنیتی پرستیژ مجهز به پیشرانه ۲ لیتر توربوشارژ GDI است که توان تولید نهایت قدرت ۲۲۸ اسب بخار (در دور ۵,۵۰۰ rpm) و نهایت گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر را دارد. انتقال قدرت از طریق جعبه دنده ۶ سرعته AT به چرخ های جلو انجام می شود و با این ارقام این خودرو تبدیل به قوی ترین مونتاژی بازار ایران می شود. البته که باید دید، در تست های عملی چه توانمندی را از خود نشان می دهد.

مشخصات فنی فیدلیتی تیپ ۱ و تیپ ۲ :

بهمن فیدلیتی پرایم به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربوشارژ با ۱۵۵ اسب بخار قدرت و ۲۳۰ نیوتن متر گشتاور مجهز است و به گفته منابع خبری، جعبه دنده ۶ سرعته دوکلاچه اتوماتیک انتقال قدرت را به چرخ های جلوی این کراس اوور بزرگ انجام می دهد. این جعبه دنده ساختاری مشابه به سیستم انتقال قدرت چری تیگو ۷ و ام وی ام X55 را دارد و توسط کمپانی گتراک طراحی شده است.

۴.۸ امتیاز از ۱۶۶ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.