قیمت رسمی خودروهای ام وی ام افزایش پیدا کرد – دی ۹۸

ام وی ام X55
شرکت «مدیران خودرو» به عنوان تولیدکننده محصولات ام وی ام و چری در ایران، به تازگی فهرست قیمت جدید محصولات این نشان چینی را منتشر کرده است.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری «اسب بخار»؛ از نکته های جالب این افزایش قیمت، تغییر بهای ام وی ام X55 پس از گذشت مدتی کم از معرفی آن به بازار است. این کراس اوور چینی مونتاژی به تازگی توسط مدیران خودرو در دو تیپ به بازار معرفی شده و در کمتر از یک ماه، دو مرتبه قیمت گذاری را از سوی این شرکت تجربه کرده است!
در سایر بخش ها هم شاهد هستیم که قیمت خودروهای ام وی ام X22، ۳۱۵ و X33 با افزایش چشمگیری در کارخانه مواجه شده است. تغییر قیمت محصولات مدیران خودرو در شرایطی اتفاق افتاده که متغیرهای تولید خودرو آنچنان تغییرات خاصی را ثبت نکرده و وزیر صمت نیز بر ثابت ماندن قیمت محصولات نیز تاکید داشته است.
پیش از این شرکت هایی چون خودروسازان راین، کرمان موتور و برخی خودروسازان خصوصی دیگر بهای رسمی محصولاتشان را به صورت چند میلیون تومانی افزایش دادند. ثبت افزایش قیمت های رسمی در شرایط فعلی، کاملا بیانگر آن است که وزیر فعلی صنعت هم از کنترل بازار خودرو عاجز مانده و حتی نمی تواند در محدوده وعده ها و برنامه های خود اقدامات عملیاتی را ثبت نماید!
لازم به ذکر است که در کنار افزایش قیمت محصولات ام وی ام، مدیران خودرو بهای خودروهای چری را هم افزایش داده است.
شرایط فروش ام وی ام
علی همایونی
پایگاه خبری اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.