شرایط فروش کوییک GX

کوییک GX
کوییک GX

شرایط فروش کوییک GX در مرحله دوم سامانه یکپارچه خرید خودرو وزارت صمت

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

شرایط فروش کوییک GX در دومین مرحله سامانه یکپارچه خرید خودرو توسط سایپا اعلام شد. در این شرایط فروش سه طرح فروش عادی، جوانی و جمعیت (مادران) و خودروهای فرسوده گنجانده شده است.

جزئیات شرایط فروش سایپا اطلس

دومین طرح یکپارچه عرضه برمبنای فرآیند نوبت دهی برای محصولات خودروسازان داخلی از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ آغاز می شود و متقاضیان تا پایان روز جمعه ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ فرصت دارند نسبت به ایجاد حساب وکالتی در بانک‌های اعلامی در سامانه، اقدام نمایند. در این شرایط فروش موعد تحویل نیمه دوم ۱۴۰۲ به بعد ذکر شده است.

مشخصات فنی کوییک GX

کوییک GX و کوییک GX آر بر خلاف سایر نسخه های این هاچ بک کراس ملی به نسل جدید پیشرانه M15 مجهز هستند. این پیشرانه که M15GSI نام دارد، فناوری زمان بندی متغییر سوپاپ های ورودی (VVT-i) را دارد و هدرز بر روی آن نصب شده است. همچنین سرسیلندر M15GSI نسبت به M15 معمولی ارتقا پیدا کرده و ساختار پاشش سوخت و جرقه زنی آن تغییر داشته است. این پیشرانه ۱.۵ لیتر حجم دارد و چیدمان ۴ سیلندر خطی و ۸ سوپاپ در آن دیده می شود.

پیشرانه M15GSI می تواند ۹۰ تا ۹۲ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۳۲ تا ۱۳۷ نیوتن متر تولید کند و مصرف سوخت کمتری را نسبت به نمونه معمولی داشته باشد.

گالری تصاویر کوییک GX

۳.۸ امتیاز از ۲۱۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.