ریسپکت پرایم آپشنال در نمایشگاه تحول صنعت خودرو معرفی شد

گروه بهمن یک دستگاه ریسپکت پرایم آپشنال جدید را با امکانات تازه در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو به نمایش عموم گذاشت.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

در حالی که، نسخه فیس لیفت بهمن ریسپکت به تازگی در کشور چین معرفی شده و این سدان تغییراتی در طراحی بدنه و کابین خود در نسخه جدیدش تجربه کرده است، گروه بهمن آپشن های جدیدی را در بخش امکانات و تریم داخلی این خودرو لحاظ کرده است، که در ادامه به آن می پردازیم.

تغییرات ریسپکت پرایم آپشنال

چندی پیش، گروه بهمن در ریسپکت تغییرات نرم افزاری را لحاظ کرده بود، که از جمله آن می توان به افزوده شدن آپشن سنسور باران یا همان برف پاک کن اتوماتیک اشاره کرد. همچنین پورت تایپ C نیز از دیگر تغییرات این خودرو در آن زمان بود. اکنون در جدیدترین تغییرات، شیفتر گیربکس ریسپکت به نسخه الکترونیکی تغییر یافته و کلاستر نیز دیجیتالی شده است. باید گفت این دو تغییر در راستای به روزرسانی کابین ریسپکت گام مهمی هستند، چراکه اکنون در اکثر خودرو های چینی، کلاسترها از نوع دیجیتالی هستند.

مشخصات فنی ریسپکت پرایم آپشنال

ریسپکت پرایم آپشنال گروه بهمن یک سدان کلاس C با فاصله محوری ۲۷۰۰ میلی متر است که بیش ترین فضای کابین را در میان رقبا در اختیار مشتریان می گذارد. این خودرو به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر با فناوری AVL اتریش مجهز است که ۱۵۴ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این سدان بهمن موتور از نوع CVT با قابلیت تعویض دنده ۹ سرعته مصنوعی است و هنگام شتاب‌گیری فناوری تغییر دورهای گشتاوری در آن دیده می شود. سیستم تعلیق ریسپکت پرایم آپشنال در بخش جلو از نوع مک فرسون و در بخش عقب از نوع مولتی لینک است که تا حدی برتری نسبت به رقبای خود دارد.

امکانات استاندارد ریسپکت پرایم آپشنال

شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، سانروف، رینگ آلومینیومی، سنسور نور، نورپردازی کابین استارت دکمه ای، شارژر بی سیم تلفن همراه، صندلی برقی راننده، گرم‌کن صندلی های جلو، فرمان کمکی برقی، تنظیم حالت رانندگی، ترمز پارک برقی و اتوهلد، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، دوربین ۳۶۰ درجه، نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی، جلوآمپر آنالوگ و دیجیتال، تهویه الکتریکی با دریچه مستقل ردیف عقب، قابلیت روشن شدن خودرو از روی ریموت و… از جمله امکانات بهمن ریسپکت پرایم است.

آپشن های جدید ریسپکت پرایم چیست؟

در جدیدترین تغییرات، شیفتر گیربکس ریسپکت به نسخه الکترونیکی تغییر یافته و کلاستر نیز دیجیتالی شده است.

مشخصات فنی ریسپکت پرایم چیست؟

این خودرو به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر با فناوری AVL اتریش مجهز است که ۱۵۴ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این سدان بهمن موتور از نوع CVT با قابلیت تعویض دنده ۹ سرعته مصنوعی است.

۳.۸ امتیاز از ۲۰ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.