شورولت کامارو رترو استایل

شورولت کامارو رترو 2010
شورولت کامارو رترو ۲۰۱۰

به تازگی، یک شورولت کامارو خاص با مدل ۲۰۱۰ در ایالت آریزونا آمریکا در پلت فرم های خرید و فروش جهانی برای فروش گذاشته شده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

شاید با خودتان فکر کنید یک کامارو ۲۰۱۰ چه مورد خاص و قابل توجهی می تواند داشته باشد که سر و صدا به پا کرده و نظر بسیاری از سایت های بین المللی در حوزه خودرو را به خود جلب کرده است.
مالک خوش ذوق این خودرو، شورولت کامارو LT خود را با یک پکیج ظاهری خاص و یک استایل رترو به مدل SS 1969  نزدیک کرده و یک اثر هنری به وجود آورده است.

خودروی مورد بحث علاوه بر پکیج ظاهری نوستالژیک، در زمینه رنگ بدنه هم از مدل های دیگرِ سینرژی (Synergy Edition) متمایز شده است؛ چراکه این نسخه‌ از رنگ سبز سینرژی به همراه خطوط مسابقه‌ ای به رنگ خاکستری سایبر روی کاپوت سود می ‌برد.

اما تغییرات ریز و درشت همچنان ادامه دارد؛ در جای جای بدنه این خودرو شاهد استفاده از آرم ها و تزییناتی خاص همچون نشان  SS، قطعات تزیینی کرومی، چراغ‌ های پشتی تیره، چراغ‌ های جلو دایره‌ ای و اگزوز مدل ۱۹۶۹ هستیم که این موارد سبب ایجاد یک حس نوستالژیک خوشایند در این کاماروی جذاب شده اند.

کامارو رترو 2010
کامارو رترو ۲۰۱۰

داخل کابین نیز قطعات همرنگ با بدنه و تریم چرمی خاص برای صندلی ها جلب توجه می کنند.

زیر کاپوت چه خبر است؟

مانند تمامی شورولت‌ کاماروهای دارای پک سینرژی، این مدل هم به یک پیشرانه ۳.۶ لیتری تنفس‌ طبیعی شش سیلندر Vشکل با حداکثر قدرت ۳۰۴ اسب بخار و گشتاور ۳۷۰ نیوتن متر مجهز است.

پیشرانه کامارو رترو 2010
پیشرانه کامارو رترو ۲۰۱۰

قدرت تولیدی پیشرانه توسط یک جعبه‌ دنده ۶ سرعتی دستی به چرخ‌ های عقب این ماسل‌کار جذاب آمریکایی منتقل می‌شود.

رضا صفرآبادی فراهانی

پایگاه خبری اسب بخار

۴ امتیاز از ۱ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.