آیا قیمت پژو ۲۰۷i صندوقدار کاهش پیدا کرده است؟ مشتریان منتظر پاسخ هستند!

آیا قیمت پژو 207i صندوقدار کاهش پیدا کرده است؟ مشتریان منتظر پاسخ هستند!
بعد از ظهر روز گذشته از برخی نمایندگی های ایران خودرو خبرهایی در فضای مجازی منتشر شده که گویا مشتریان پژو ۲۰۷i صندوقدار توانسته اند تا حقوق خود را احیا نمایند و بعد از ماه ها تاخیر و انتظار، بالاخره خودروهایشان را با قیمتی کمتر به دست بیاورند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

بر اساس شنیده های غیر رسمی و گفته ی برخی نمایندگی های ایران خودرو، در پی اعتراض مشتریان پژو ۲۰۷i صندوقدار بهای این خودرو برای ثبت نام کنندگان در اسفند ۱۳۹۶، حدود ۷۷ میلیون تومان خواهد بود. این قیمت گویا بر اساس محاسبات کمیته ی خودروی وزارت صمت و سازمان حمایت تایید شده و روندی مانند قیمت گذاری جدید سیتروئن C3 دارد. اما نکته ی مهم این است که ایران خودرو بتواند دستورهای وزارت صمت و سازمان حمایت را در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی کند و حقوق مشتریان را رعایت نماید.
لازم به تاکید است که قیمت ۷۷ میلیون تومان برای پژو ۲۰۷i صندوقدار هنوز ار جانب ایران خودرو تایید نشده است. اما بر اساس قواعد فروش و بازاریابی، قطعا این شرکت در هنگام ثبت نام این خودرو، محدوده ی قیمت نهایی آن را می دانسته است. از سویی ایران خودرو در زمستان ۱۳۹۶ به صورت رسمی با حضور رئیس مجلس افتتاح خط تولید پژو ۲۰۷i صندوقدار را انجام داد و از آن موقع نیز تولید این خودرو آغاز شد. لذا بدیهی است که در آن زمان قیمت ۲۰۷i صندوقدار قابل محاسبه بوده است. همچنین اگر معیار را بر اساس شرایط اقتصادی بهار و تابستان سال جاری بگذاریم و نگاهی هم به آمارها بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که ایران خودرو تولید این خودرو را به صورت تقریبا یکنواخت در بهار و تابستان نیز داشته و قطعا قیمت خودرو هم در روزهای تولید ابتدایی سال قابل محاسبه بوده است.

پایگاه خبری اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.