قرعه کشی جام جهانی مدیران خودرو انجام شد

قرعه کشی جام جهانی مدیران خودرو انجام شد
قرعه کشی جام جهانی مدیران خودرو انجام شد

امروز عصر در دفتر مرکزی مدیران خودرو طی مراسمی قرعه کشی کمپین جام جهانی مشتریان این شرکت انجام شد و برندگان این کمپین معرفی شدند.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

شرکت مدیران خودرو برای برند های ام وی ام و فونیکس کمپین جذاب جام جهانی را تدارک دیده بود. در این کمپین که از ۱۵ مهر تا ۱۵ آبان برگزار شد، مشتریانی که در این بازه زمانی خرید کرده بودند در قرعه کشی سفر به قطر شرکت داده شدند. مدیران خودرو از جمله شرکت های خصوصی است که همیشه و در شرایط های گوناگون کمپین های جذابی را برای مشتریانش تدارک می بیند و اینبار به عنوان تنها شرکت خودرویی در ایران، کمپینی را برای سفر به قطر و دیدن بازی ایران در جام جهانی برگزار کرد.

مدیران خودرو و حرکت رو به جلو

قرعه کشی جام جهانی مدیران خودرو انجام شد
قرعه کشی جام جهانی مدیران خودرو انجام شد

در ابتدای این مراسم مدیرعامل چینی مدیران خودرو، آقای جک لی از برنامه های جذاب این شرکت در آینده گفت و به این نکته اشاره کرد که مدیران خودرو می خواهد با معرفی خودروهای جدید و مدرن سهم بیشتری از بازار آینده ایران داشته باشد. در حال حاضر نشان ام وی ام با مدل های جدید X22 پرو،  X55 پرو و آریزو ۵ توربو سبدی کامل از خودروهای چینی زیر یک میلیارد دارد که به تازگی طراحی این محصولات با استاندارد های مدرن بروزرسانی شده اند. مدیران خودرو به عنوان بزرگ ترین خودروساز خصوصی کشور با دو برند ام وی ام و فونیکس در تمام رده های بازار خودروهای چینی در ایران حضور دارد و بر همین اساس سهمی قابل توجه از بازار چینی ها همیشه به محصولات این شرکت اختصاص دارد. جک لی در پایان صحبت هایش برای تیم ملی ایران در جام جهانی آروزی موفقیت کرد و ابراز امیدواری کرد که ایران در این فستیوال جهانی خوش بدرخشد.

ثبت فروش ۳,۱۳۵ دستگاهی تنها در یک ماه!

قرعه کشی جام جهانی مدیران خودرو انجام شد
قرعه کشی جام جهانی مدیران خودرو انجام شد

در ادامه این مراسم بابایی زاده مدیر فروش ام وی ام به ۲۰ سال تلاش موفقیت آمیز مدیران خودرو در بحث تولید خودرو اشاره کرد و گفت :«علیرقم شرایط سخت تحریمی کشور، مدیران خودرو در این سال ها توانست تا موفقیت های خوبی را در معرفی و عرضه محصولات خود در ایران داشته باشد.»

جالب است بدانید در بازه زمانی برگزاری این کمپین، ۳,۱۳۵ مشتری محصولات ام وی ام را بصورت نقد و اقساط از مدیران خودرو خریداری کرده اند که این آمار برای یک شرکت خصوص در زمینه تولید خودرو بسیار راضی کننده است. در مراسمی که دیروز برای قرعه کشی کمپین جام جهانی فونیکس برگزار شد تعداد ۲,۱۸۰ مشتری برای این نشان لوکس چینی اعلام گردید. این یعنی مدیران خودرو تنها در یک ماه فروش ۵,۳۱۵ دستگاهی را با دو نشان در بازار ایران داشته است.

در پایان این مراسم قرعه کشی سفر به قطر انجام شد و سه برنده خوش شانس از میان ۳,۱۳۵ مشتری برای سفر به جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدند. برندگان علاوه بر بلیط رفت و برگشت به قطر، ۷ روز اقامت در هتلی بسیار لوکس و تماشای بازی ایران و آمریکا را در جام جهانی تجربه خواهند کرد.

محمدرضا پاداش

پایگاه خبری اسب بخار

عکس ها: علیرضا پاداش

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.