شرایط فروش نقدی و اقساطی خودروهای فونیکس – بهمن 1401

شرایط فروش نقدی و اقساطی خودروهای فونیکس – بهمن 1401
شرایط فروش نقدی و اقساطی خودروهای فونیکس – بهمن ۱۴۰۱

شرکت مدیران خودرو برنامه دارد تا فروش فوری محصولات خود را به صورت نقدی و اقساطی آغاز کند. شرایط فروش ویژه محصولات فونیکس که برای بهمن ۱۴۰۱ اعلام شده است، نشان می دهد که خودروها با مدل ۱۴۰۲ و با محل تحویل در نمایندگی به مشتریان عرضه می شوند.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در این شرایط فروش ویژه بهمن ۱۴۰۱ خودروهای فونیکس تیگو ۸ پرو، تیگو ۸ پرو مکس، FX پرمیوم، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو به صورت نقدی و اقساطی به فروش می رسند و قیمت های جدید محصولات مدیران خودرو برای مشتریان لحاظ خواهد شد. همچنین مدل خودروها ۱۴۰۲ بوده و محل تحویل، در نمایندگی ها اعلام شده است.

سود تاخیر و انصراف در طرح فروش اخیر مدیران خودرو ۱۲ درصد اعلام شده است و برای تمام محصولات فونیکس حداکثر ۴۰ درصد تسهیلات از محل شرکت و یا بانک ها به مشتریان اعطا خواهد شد. در خرید اقساطی با تسهیلات از محل شرکت، بازپرداخت حداکثر ۳۶ ماهه و با نرخ بهره ۱۵ تا ۲۱ درصد است. اما تسهیلات بانکی بازپرداخت ۶۰ ماهه را دارند و نرخ بهره ۱۸ درصد برای آن ها در نظر گرفته شده است.

در این شرایط فروش فونیکس FX با در نسخه ۱.۶ لیتری TGDi عرضه می شود که کامل ترین و قوی ترین نسخه چری اومودا ۵ است. این خودرو پیشرانه مشترکی با فونیکس تیگو ۸ پرو دارد که ۱۹۵ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۸۵ نیوتن متر تولید می کند. فونیکس FX با این پیشرانه می تواند شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در کمتر از ۸ ثانیه ثبت کند. از سویی تیگو ۸ پرو مکس که فعلاً قوی ترین خودروی مونتاژی بازار ایران است و صرفاً در نسخه دو دیفرانسیل AWD عرضه می شود، با پیشرانه دو لیتری TGDi قدرتی نزدیک به ۲۵۵ اسب بخار را با گشتاور ۳۹۰ نیوتن متر دارد. شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت یک خودروی دو دیفرانسیل و ۷ نفره هم در شرایط ایده آل، کمتر از ۸ ثانیه اعلام می شود.

شرایط فروش نقدی و اقساطی خودروهای فونیکس – بهمن 1401
شرایط فروش نقدی و اقساطی خودروهای فونیکس – بهمن ۱۴۰۱
۳.۱ امتیاز از ۱۳۸ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.