چری E3؛ گزینه احتمالی مدیران خودرو

چری E3؛ گزینه احتمالی مدیران خودرو
برخی شنیده ها حاکی از آن است که شرکت مدیران خودرو به تازگی محصول جدیدی از چری را به ایران آورده تا آن را در سال آینده جایگزین خودروهایی چون ام وی ام ۳۱۵ سدان و یا ام وی ام ۵۵۰ در خط تولید بم کند.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

حال احتمال داده می شود که خودرو مورد نظر، چری E3 است و حال مراحل تست و بررسی فنی را در جاده های کشور می گذراند. این خودرو از نظر ابعادی کمی کوچکتر از ام وی ام ۵۵۰ است، اما فضای کاربردی کابین آن نزدیک به این سدان مدیران خودرو بوده و در اصل، E3 با خودروهایی چون برلیانس H330، جک J4، بی وای دی F3 و فاو بسترن B30 رقابت می کند.
این خودرو به پیشرانه ۱.۵ لیتری ۱۰۷ اسب بخار با گشتاور ۱۴۰ نیوتون متر مجهز است. همچنین در حال حاضر چری E3 در بازار چین با گیربکس ۵ دنده دستی به فروش می رسد. با توجه به کد فنی ثابت پیشرانه ۱۴۹۷ سی سی چری E3 با ام وی ام X22، احتمال دارد که این خودرو در بازار ایران با گیربکس چهار سرعته اتوماتیک نیز عرضه شود.
چری E3 به امکاناتی نظیر ۴ کیسه هوا، سیستم تهویه الکتریکی غیر اتوماتیک، مانیتور، دوربین عقب، سنسور پارک جلو و عقب، تودوزی چرم مصنوعی، کامیپیوتر سفر، سانروف و… مجهز است. احتمال داده می شود که در صورت حضور E3 در سال آینده، مدیران خودرو امکاناتی نظیر کروزکنترل را هم روی این خودرو ارائه دهند.
با توجه به بازار رقابتی حال حاضر، چری E3 با نشان MVM می تواند در بازار ۵۰ تا ۶۳ میلیون تومان بازار عرضه شود تا بتواند شرایط رقابت خود را حفظ کند.


گروه مستند اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.