قیمت جدید خودروهای بورگوارد و حواشی آن! – مرداد ۹۸

بورگوارد
به تازگی شرکت کیان موتور وارنا، به عنوان نماینده رسمی بورگوارد در ایران قیمت های جدیدی را برای بورگوارد BX5 و BX7 به مشتریان خود اعلام کرده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

این شرکت به مشتریان ثبت نامی خود گفته است که بهای رسمی بورگوارد BX5 به ۵۶۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و قیمت بورگوارد BX7 هم ۶۸۵ میلیون تومان است. این در حالی است که پیش از این مشتریان قیمتی کمتر از ۴۵۰ میلیون تومان را برای BX5 و بهایی در محدوده ۵۵۰ میلیون تومان برای BX7 توقع داشته اند.
اما نکته مهم این است که به گفته تعدادی از مشتریان کیان موتور وارنا، این شرکت تنها دعوتنامه ای جهت اطلاع از امکان تحویل خودرو را به مشتریان ابلاغ کرده و هیچ عددی نیز در متن دعوتنامه به آن ها اعلام نشده است. با پیگیری این مشتریان، مدیران شرکت کیان موتور وارنا گفته اند که در شرایط فعلی از ارسال دعوتنامه با عددهای ذکر شده معذور هستند و فقط می توانند به صورت حضوری و تلفنی عدد را به دارندگان حواله های بورگوارد بگویند. لذا مشتریان باید با مراجعه به نمایندگی های این شرکت، بدون داشتن فیش واریزی عدد مورد نظر شرکت را پرداخت نمایند.
این نوع از صدور دعوتنامه بدون ذکر قیمت برای خودروهای قابل تحویل، تا حد زیادی عجیب است و معلوم نیست که چرا کیان موتور تمایل به اعلام قیمت ها به صورت مکتوب و مستند ندارد؟!
شاید بهتر باشد که شرکت کیان موتور وارنا به عنوان نماینده رسمی بورگوارد در ایران، توضیحی در این خصوص به مشتریان ارائه دهد تا شک آن ها نیز برطرف شود. برخی از مشتریان بورگوارد BX5 و BX7 به خاطر عدم اعلام قیمت رسمی خودروها به صورت مکتوب، از تکمیل وجه خودداری کرده اند و خواهان سند رسمی برای این قیمت گذاری هستند.

نوع خودروبورگوارد BX5بورگوارد BX7
قیمت (تومان)۵۶۸/۵۰۰/۰۰۰۶۸۵/۰۰۰/۰۰۰


گالری تصاویر بورگوارد BX5:


گالری تصاویر بورگوارد BX7:


بروزرسانی
پس از انتشار این خبر، جوابیه شرکت کیان موتور وارنا در خصوص قیمت های جدید بورگوارد منتشر شد.

پایگاه خبری اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.