تفاوت تمدید بیمه نامه به صورت آنلاین و حضوری چیست؟

بیمه
بیمه

این روزها بیش از قبل شاهد تغییر عادت‌ها و رفتار خرید مردم به ویژه در کلان‌شهرها هستیم.
اغلب خریدهایی که تا چندسال قبل به صورت آفلاین و حضوری انجام میشد امروزه به واسطه پلتفرم‌های آنلاین به‌راحتی تنها با فشردن چند دکمه امکان‌پذیر است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

خرید بیمه به عنوان یکی از نیازهای مهم در زندگی شهروندی نیز در سال‌های اخیر به دنیای آنلاین کوچ کرده است. در ایران بازیگران مهمی همچون بیمه‌بازار در عرصه ایجاد پلتفرمی امن و جامع در خرید آنلاین بیمه همواره پیشتاز بوده‌اند تا مخاطبین وسیع بیمه‌ها بتوانند همچون سایر خدمات از خانه یا محل کار، در راحت‌ترین شکل ممکن خرید خود را انجام دهند.

تفاوت خرید آنلاین و آفلاین بیمه در چیست؟

بیاید با یک مثال بررسی کنیم. تصور کنید موعد تمدید بیمه‌ بدنه شما فرا رسیده و به طور اتفاقی متوجه می‌شوید تنها چند روز از اعتبار بیمه‌نامه فعلی باقی نمانده است. در این صورت لابه لای کارهای روزانه حتما باید وقت خالی پیدا کنید و به نمایندگی بیمه خود سر بزنید. در پروسه تمدید یا خرید بیمه بدنه به صورت آفلاین شما هرگز متوجه تفاوت خدمات و پوشش‌های شرکت بیمه‌های مخلف نخواهید شد زیرا نمایندگی تمام مراحل خرید بیمه بدنه شما را بر عهده خواهد داشت. در این پروسه علاوه بر عدم شفافیت مراحل انتخاب و خرید بیمه تحمل ترافیک، صرف وقت و هزینه اضافه نیز به شما تحمیل خواهد شد.

در مقایسه با این روش قدیمی بیاید یک‌بار روند خرید و یا تمدید بیمه‌ شخص ثالث ایران از سایت بیمه‌بازار را باهم مرور کنیم.

مهم‌ترین نکته در خرید آنلاین از سایت بیمه‌بازار این است که شما تعیین‌کننده همه‌چیز خواهید بود و بیمه‌بازار صرفا در مسیر انتخاب تا خرید بیمه شما را همراهی خواهد کرد.

استعلام آنلاین

شما تنها با وارد کردن شماره پلاک خودرو خود می‌توانید تمام اطلاعات و سوابق بیمه‌ای خود را مشاهده کنید و همچنین با ثبت‌نام در سایت بیمه‌بازار به صورت رایگان از یادآور هوشمند تمدید بیمه‌نامه استفاده کنید.

انتخاب بیمه

برای مثال با انتخاب  بیمه شخص ثالث ایران   فرآیند خرید خود را تکمیل کنید.
انتخاب از بین شرکت‌های بیمه مختلف در جزئیاتی مثل قیمت، میزان پوشش‌ها و خدماتی که ارائه می‌کنند تفاوت‌های زیادی خواهد داشت. برای خرید از بیمه‌بازار و انتخاب از بین بیش از ۳۵ شرکت بیمه، مشاوران تخصصی بیمه‌بازار کاملا رایگان در پیدا کردن بهترین قیمت و خدمات شما را تا مرحله انتخاب همراهی خواهند کرد.

خرید آنلاین بیمه

خرید آنلاین بیمه از سایت بیمه‌بازار بسیاری از مشکلات خرید آفلاین را حل کرده است. برای مثال بدون نیاز به مراجعه حضوری، در هر مکان و زمانی می‌توانید با مراجعه به سایت بیمه‌بازار در کمتر از ۳۰ دقیقه بیمه‌نامه خود را خرید و یا تمدید نمایید.

در خریدهای آنلاین از بیمه‌بازار علاوه‌بر صادر شدن بیمه‌نامه در همان روز و ارسال کد یکتا به تلفن همراه شما، نسخه فیزیکی به صورت رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد و برای دریافت آن نیاز به هیچ‌گونه هزینه مالی و یا زمان اضافه‌ای نخواهد بود.

شفافیت در مراحل پرداخت تا صدور یکی دیگر از مزایای خرید آنلاین بیمه از بیمه‌بازار است که دلیل اطمینان و اعتماد مخاطبین زیادی بوده است.

علاوه‌بر تمام نکات گفته شده با استفاده از پیشنهادهای ویژه بیمه‌بازار می‌توانید بیمه‌نامه خود را با قیمت بهتر و به‌صرفه‌تری خرید و یا تمدید نمایید.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.