کسب مقام نخست سومین دوره رقابت های فنی چین توسط تیم ایران

کسب مقام نخست سومین دوره رقابت های فنی چین توسط تیم ایران
سومین دوره رقابت های فنی شرکت چری در چین برگزار شد، و تیم ایران توانست در نتیجه تیمی با کسب مقام نخست ایرن رقابت ها بهنوان تیم برتر معرفی شود. در رقابت‌های خدمات فنی نمایندگان ایران آقایان جابری و بوداغلو بعد از شرکت کننده ایی از کشور روسیه، به ترتیب در مقام های دوم و سوم قرار گرفتند و در قسمت خدمات پذیرش خانم ماهری‌فرد به مقام دوم دست یافت تا در نتیجه تیمی، تیم ایران در جایگاه نخست قرار گرفته باشد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

هر ساله شرکت چری چین با هدف ایجاد انگیزش، هدفمند کردن آموزش ها، ارتقائ سطح فنی و در نهایت بالابرد رضایتمندی مشتریان خود در شرکت ها و کشورهای همکار و مصرف کننده محصولات خود، اقدام به برگزاری مجموعه مسابقات فنی در رشته های مختلف می‌کند. بر همین اساس مسابقات فنی سال ۲۰۱۸ در زمینه های تعمیرات فنی، پذیرش و تخیص خودرو مشتری برگزار گردید تا نمایندگان ایران از بین بیش از ۶۰ شرکت کننده از ۱۲ کشور بتوانند به مقام های برتر دست یابند. در رقابت‌های خدمات فنی نمایندگان ایران آقایان جابری و بوداغلو بعد از شرکت کننده ایی از کشور روسیه، به ترتیب در مقام های دوم و سوم قرار گرفتند و در قسمت خدمات پذیرش خانم ماهری‌فرد به مقام دوم دست یافت تا در نتیجه تیمی، تیم ایران در جایگاه نخست قرار گرفته باشد.
شرکت مدیران خودرو با هدف افزایش طح تووانمندی کارشناسان فنی در سراسر نمایندگی های کشور نیز هر ساله اقدام به برگزاری مسابقات فنی و فروش خواهد کرد که نفرات برتر را به مسابقات جهانی اعزام می‌کند. پیش از این نیز تیم اعزامی ایران در اولین دوره مسابقات مهارت های فروش مقام نخست را از آن خود کرده بود.
کسب مقام نخست سومین دوره رقابت های فنی چین توسط تیم ایران
شرکت مدیران خودرو همواره می‌کوشد با برگزاری دور های آموزشی مختلف و برگزاری مسابقات انگیزشی مختلف در بین کارکنان و کارشناسان فنی خود، ضمن ارتقاء دانش تیم اجرائی خود در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود اقدام شایسته ایی کرده باشد.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.