تخفیف های ویژه برای مالکان خودروهای ب.ام.و و مینی

پرشیاخودرو

به عنوان بخشی از برنامه‌های گسترده پرشیاخودرو در زمینه ارائه سرویس‌های برتر به مالکین محصولات ب.ام.و و مینی، نمایندگی خدمات پس از فروش ۱۲۱ پرشیاخودرو در بلوار ارتش تهران با ارائه تخفیف های ویژه برای مشتریان آغاز به کار کرد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

پرشیاخودرو در راستای گسترش خدمات خود و برای پاسخگویی بهتر به مالکین ب.ام.و و مینی به ویژه در شمال و شمال شرق تهران، از مدتی قبل جانمایی و تجهیز یکی از مجهزترین مراکز خدمات پس از فروش در این منطقه را در دستور کار قرار داده بود و در همین راستا، نمایندگی خدمات پس از فروش ۱۲۱ پرشیاخودرو در هفته جاری در بلوار ارتش تهران آغاز به کار کرد.

پرشیاخودرو در دو سال گذشته خدمات جدیدی را به مالکین ب.ام.و و مینی ارائه کرده است اما در کنار این خدمات، توسعه شبکه خدمات پس از فروش نیز همواره در دستور کار این شرکت بوده و آغاز به کار نمایندگی بلوار ارتش نیز بخشی از این توسعه است.

نمایندگی ۱۲۱ پرشیاخودرو در مجموعه خودرویی خوشرو واقع در انتهای بلوار ارتش (جنب پادگان ۴۰۱) در کنار ارائه خدمات پس از فروش محصولات ب.ام.و و مینی، تمامی سرویس‌های جانبی از جمله خدمات تخصصی تیونینگ، فروش اکسسوری و لایف استایل، قطعات، بسته‌های تمدید گارانتی و BSI را نیز عرضه می‌کند. به مناسبت آغاز به کار این نمایندگی مشتریان می توانند از ۱۹ بهمن تا ۲ اسفند به مدت دو هفته از ۲۰% تخفیف برای خرید بسته های گارانتی و BSI، همچنین ۲۵% تخفیف برای خرید لایف استایل و اکسسوری، تا ۲۵% تخفیف برای خرید قطعات، تا ۲۰% تخفیف برای خدمات تیونینگ، ۳۰% تخفیف خرید اکسسوری خودرو و تا ۳۰% تخفیف برای خرید رینگ و تایر و چک ۱۲ گانه رایگان خودرو بهره مند شوند.

مالکین محصولات ب.ام.و و مینی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۹۶۱۶۶۱ و یا ۰۲۱۲۲۹۶۴۲۳۷ تماس بگیرند.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.