تحقق عملی یک اندیشه؛ رامک یدک، تداوم حرکت

تحقق عملی  یک اندیشه؛ رامک یدک، تداوم حرکت

براساس آخرین گزارش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شرکت «رامک یدک» موفق به کسب رتبه نخست خدمات پس از فروش شده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

به گزارش پایگاه خبری «اسب بخار» به نقل از روابط عمومی رامک یدک، گزارش ارزیابی سال ۹۸ شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران، که هر ساله فعالان صنعت خودرو را در زمینه های تولید، واردات و خدمات پس از فروش مورد ارزیابی کمی و کیفی قرار می دهد، حاکی از آن است که «رامک خودرو» در میان شرکت های واردکننده خودرو، که بیش از ۱۰ نمایندگی خدمات پس از فروش در کل کشور دارند، رتبه اول را در ارائه خدمات پس از فروش دریافت کرده است. این در حالی است که طی سال های اخیر، سنجش نحوه ارائه خدمات از سوی متولی این امر سخت‌گیرانه تر شده است و نیز رقابت میان واردکنندگان به شدت افزایش یافته و ارائه خدمات پس از فروش به یکی از اصلی ترین اولویت های فعالان این بازار بدل شده است.

شرکت «رامک یدک» ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهای «سانگ یانگ» کره جنوبی است.

تحقق عملی  یک اندیشه؛ رامک یدک، تداوم حرکت

شرکت «رامک یدک»، با شعار «رامک یدک، تداوم حرکت»، در حالی موفق به کسب این جایگاه شده است که بسیاری از خودروهای وارداتی با چالش کمبود لوازم یدکی و دریافت خدمات پس از فروش باکیفیت مواجه‌اند.

به عبارت دیگر، در شرایط کنونی و در دوران تحریم‌های اقتصادی، کمبود قطعات یکی از مشکلات ارائه دهندگان خدمات پس از فروش در کشور به شمار می‌رود، اما با این حال، «رامک یدک» با توجه به تمام مشکلات موجود تمام توان خود را به کار برده است تا بتواند به تعهدهای خود نسبت به مشتریان وفادار باشد و تمام تلاشش تجلی واقعی این فلسفه است: «رامک یدک، تداوم حرکت».

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.