آرایش غلیظ: تست و بررسی پژو 207i مولتی کالر MC
آرایش غلیظ: تست و بررسی پژو ۲۰۷i مولتی کالر MC

در قسمت ششم فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی پژو ۲۰۷i مولتی کالر یا همان MC آمده ایم. نمونه جدید پژو ۲۰۷ آی به جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک AT و پیشرانه TU5 پلاس مجهز شده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

در قسمت ششم فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی پژو ۲۰۷i MC یا همان دو رنگ رفته ایم و این هاچ بک کلاس B را با نسخه های ۴ دنده اتوماتیک ۲۰۷i مقایسه کرده ایم. همچنین در بخشی دیگر از قسمت ششم فصل هشتم اسب بخار، به موضوع بررسی عملکرد نمایندگی خودروسازان پرداخته ایم و با روند بازرسی های کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) آشنا می شویم.

شما مخاطبان اسب بخار می توانید علاوه بر مشاهده مستقیم قسمت ششم فصل هشتم از طریق وبسایت این رسانه، این برنامه را به صورت مستقیم از تلویزیون اینترنتی فیلیمو (با اینترنت نیم بها)، کانال رسمی اسب بخار در یوتیوب، پلتفرم چهارخونه و آپارات تماشا نمایید.

مشخصات پژو ۲۰۷i جدید

پژو ۲۰۷i جدید در نسخه های اتوماتیک به قوای محرکه ارتقا یافته مجهز شده است. این خودرو که در حال حاضر با سه تیپ معمولی (سقف فلزی)، دو رنگ (مولتی کالر یا همان MC) و سقف پانوراما عرضه می شود، به پیشرانه TU5 پلاس مجهز بوده که ۱۱۳ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه سیستم زمان بندی متغییر سوپاپ های ورودی یا همان CVVT را دارد و نوع پاشش سوخت، جرقه زنی و… آن بهبود پیدا کرده است. در پژو ۲۰۷i جدید و رانا پلاس، بر خلاف تارا پیشرانه TU5 پلاس با کوئل های مستقل استفاده شده است.

جعبه دنده اتوماتیک پژو ۲۰۷i جدید از نوع شش سرعته AT بوده که فناوری هیوندای پاورتک (HPT) را دارد و در خط تولید DAE چین تولید می شود. این جعبه دنده قابلیت حالت اسپرت، برفی و معمولی را داشته و تعویض دنده تیپ ترونیک هم برای آن در نظر گرفته شده است.

پژو ۲۰۷i جدید از نظر امکانات رفاهی و ایمنی تفاوتی با نسخه های قبلی ندارد و همچنان دو کیسه هوا، فرمان کمکی برقی، تهویه اتوماتیک، ترمزهای دیسکی جلو و عقب، چراغ روشنایی روز، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک عقب، کروز کنترل و… در آن دیده می شود.

با عضویت در کانال تلگرام اسب بخار از جدیدترین اخبار روز خودرو مطلع شوید

آلبوم تصاویر پژو ۲۰۷i مولتی کالر MC

آلبوم تصاویر پژو ۲۰۷i اتوماتیک قدیمی

آلبوم تصاویر پشت صحنه تست پژو ۲۰۷i مولتی کالر

۴.۳ امتیاز از ۳۱ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.