کیی هییفت : تست و بررسی KMC K7 و یاماها گرندفیلانو و مقایسه تویوتا یاریس و هیوندای i20
کیی هییفت : تست و بررسی KMC K7 و یاماها گرندفیلانو و مقایسه تویوتا یاریس و هیوندای i20

در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

تست و بررسی KMC K7 کرمان موتور :

در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار کراس اوور KMC K7 را مورد تست و بررسی قرار داده ایم. این خودرو که نسخه مخصوص کرمان موتور از جک X7 است، به تازگی روانه جاده های کشور شده و در حال حاضر قیمتی نزدیک به یک میلیارد تومان در کارخانه دارد. KMC K7 لوکس ترین و گران ترین محصول جک و کرمان موتور در بازار شناخته می شود و در این قسمت اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آن رفته ایم و این کراس اوور ۵ نفره را معرفی نموده ایم.

تست و بررسی یاماها گرندفیلانو :

یاماها گرندفیلانو یک اسکوتر شهری به حساب می آید که ساختار دوگانه برق و بنزین ( هیبرید ) در آن دیده می شود. این اسکوتر ژاپنی چند وقتی است که توسط شرکت نیرو موتور وارد بازار ایران شده و در جایگاه یک موتورسیکلت شهری به نسبت لوکس شناخته می شود. در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی یاماها گرندفیلانو را با همکاری نمایندگی آیت الله کاشانی نیرو موتور و یاماها انجام داده ایم.

مقایسه تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ در آیتم خودروچی :

در بخش خودروچی قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار دو هاچ بک نه چندان ارزان قیمت را در بازار کارکرده ها با هم مقایسه کرده ایم. تویوتا یاریس که در جایگاه یک خودروی وارداتی قرار می گیرد و هیوندای i20 آپشنال که یک محصول کره ای و مونتاژی شرکت کرمان موتور است، در آیتم خودروچی این قسمت اسب بخار در کنار هم قرار گرفته اند و ویژگی هایشان نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

شما مخاطبان اسب بخار می توانید علاوه بر مشاهده مستقیم قسمت هفتم فصل هفتم از طریق وبسایت این رسانه، این برنامه را به صورت مستقیم از تلویزیون اینترنتی فیلیمو (با اینترنت نیم بها)، پیام رسان آیگپ، کانال رسمی اسب بخار در یوتیوب، پلتفرم چهارخونه و آپارات تماشا نمایید.

آلبوم تصاویر تست و بررسی KMC K7 کرمان موتور :

آلبوم تصاویر یاماها گرندفیلانو :

آلبوم تصاویر تویوتا یاریس و هیوندای i20 آپشنال :

پایگاه خبری اسب بخار

عکس ها: علیرضا پاداش و عطا دفتری فرد

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.