کاوازاکی نینجا 1000SX مدل 2022 با تغییرات جدید معرفی شد

کاوازاکی نینجا 1000SX
کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX

کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX یکی از معروف ترین موتورسیکلت های سنگین در دنیاست.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777

فهرست مطالب

سال ۲۰۲۰ بود که کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX یک اوورهال اساسی را تجربه کرد. این اسپرت تورر پرچم دار، با پیشرانه ارتقایافته، صفحه نمایش TFT جدید، بوش IMU شش محوره و تکنولوژی ride-by-wire همراه شد. با وجود این به روزرسانی اساسی، کاوازاکی در سال ۲۰۲۱ هم این موتورسیکلت محبوب را با سه تریم پرفورمنس، تورینگ و پرفورمنس تورر عرضه کرد. اکنون برای سال ۲۰۲۲، بار دیگر نینجا ۱۰۰۰SX مورد بازنگری قرار گرفته است.

کاوازاکی نینجا 1000SX
کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX

ویژگی های کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX مدل ۲۰۲۲

در بحث پرفورمنس و عملکرد فنی، اکنون نینجای بزرگ به سیستم اگزوز چهار به یک مجهز شده است. کولینگ هم در این موتورسیکلت، زاویه دارتر از قبل شده است تا برای مسابقات ورزشی کارآمدتر باشد. جدا از جنبه های اسپرت بودن، صندلی کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX راحت تر از قبل است و تنظیمات بیش تر هم پیش روی راکب دیده می شوند. برای آن دسته از افرادی که هدف شان از خرید موتورسیکلت، رفتن به مسافرت های طولانی است، فضای بار ۵۶ لیتری قطعاً پاسخ‌گوی تمام نیازهای آن ها و فرد همراه‌شان خواهد بود. همچنین کاوازاکی، نینجای ۲۰۲۲ را با ترکیب رنگ های جدیدی عرضه می کند. ترکیب رنگ نخست، سفید رباتیک همراه با تم مشکی یا مرواریدی متالیک دیابلو است. ترکیب بعدی را خاکستری گرافیتی دیابلو مات یا متالیک با تم سبز زمردین یا نقره ای تشکیل می دهد. ترکیب آخر هم مشکی دیابلو خاکستری یا متالیک با تم گرافن استیل مات یا متالیک است.

کاوازاکی نینجا 1000SX
کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX

مشخصات فنی کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX مدل ۲۰۲۲

کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX در مدل ۲۰۲۲ از پیشرانه آب خنک ۱۶ سوپاپ DOHC به حجم ۱,۰۳۴ سی سی برخوردار است. پیشرانه ای که ۱۴۰ اسب بخار قدرت و ۱۱۱ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. بنابراین قطعاً با این میزان توان، در سریع ترین زمان ممکن شما را به مقصد می رساند. در بخش تجهیزات الکترونیک، مدل ۲۰۲۲ همچنان از پکیج به روزرسانی شده در مدل های ۲۰۲۰ بهره می گیرد. این پکیج شامل کروز کنترل الکترونیکی، سیستم کنترل کشش، سیستم انتخاب حالت سواری، سیستم اتصال تلفن همراه هوشمند و شاخص رانندگی سازگار با محیط زیست می شود.

کاوازاکی نینجا 1000SX
کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX

ورود کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX مدل ۲۰۲۲ به بازار

از دیگر آپشن های کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX می توان به کوییک شیفتر دو جهته، کلاچ کمکی پایی و سیستم تعلیق Back Link افقی در محور عقب اشاره کرد. با این ویژگی ها، شما یک اسپرت تورر همه فن حریف در اختیار دارید که بی محابا می توانید با آن به دل هر جاده ای بزنید. کاوازاکی فعلاً این مدل را برای اروپا معرفی کرده است و هنوز اطلاعاتی درباره قیمت آن در دسترس نیست، اما می توان پیش بینی کرد که پای توفان نینجا ۱۰۰۰SX مدل ۲۰۲۲ از اواخر سال ۲۰۲۱ به نمایندگی های کاوازاکی باز می شود.

سپهر عظیمی

پایگاه خبری اسب بخار

منبع: راید آپارت          

کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX مدل ۲۰۲۲ چه ویژگی هایی دارد؟

در بحث پرفورمنس و عملکرد فنی، اکنون نینجای بزرگ به سیستم اگزوز چهار به یک مجهز شده است. کولینگ هم در این موتورسیکلت، زاویه دارتر از قبل شده است تا برای مسابقات ورزشی کارآمدتر باشد. جدا از جنبه های اسپرتی، صندلی کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX راحت تر از قبل است و تنظیمات بیش تر هم پیش روی راکب دیده می شوند.

مشخصات فنی موتور کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX مدل ۲۰۲۲ چیست؟

کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX در مدل ۲۰۲۲ از پیشرانه آب خنک ۱۶ سوپاپ DOHC به حجم ۱,۰۳۴ سی سی برخوردار است. پیشرانه ای که ۱۴۰ اسب بخار قدرت و ۱۱۱ نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

قیمت کاوازاکی نینجا ۱۰۰۰SX مدل ۲۰۲۲ چه قدر است؟

کاوازاکی فعلاً این مدل را برای اروپا معرفی کرده است و هنوز اطلاعاتی درباره قیمت آن در دسترس نیست، اما می توان پیش بینی کرد که پای توفان نینجا ۱۰۰۰SX مدل ۲۰۲۲ از اواخر سال ۲۰۲۱ به نمایندگی های کاوازاکی باز می شود.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.