قیمت ام وی ام X55 در بازار آزاد کمتر از شرکت است!

ام وی ام X55
با وجود اینکه شرکت مدیران خودرو بهای رسمی ام وی ام X55 را افزایش داده است، اما می بینیم که حتی برخی نمایندگی های این شرکت واکنش مثبت به قیمت گذاری جدید نشان نداده اند و همچنان به دنبال فروش این خودرو با قیمت سابق هستند.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری «اسب بخار»؛ به گفته برخی نمایندگان شرکت مدیران خودرو، افزایش قیمت رخ داده غیر منطقی بوده و باعث شده تا محصول جدید این شرکت در بدو ورود قیمتی کمتر از کارخانه را در بازار آزاد داشته باشد. به گفته این نمایندگان، در حال حاضر به سختی برای ام وی ام X55 با قیمت قبلی مشتری پیدا می شود و حال با این افزایش قیمت، به طور کل تقاضای برای این کراس اوور جدید به نزدیک صفر رسیده است.
وقتی به آگهی های فروش ام وی ام X55 اکسلنت و اکسلنت اسپرت نگاه می کنید، می بینید که به ترتیب با بهای ۳۶۵ و ۳۶۷ میلیون تومان در بازار آزاد یافت می شوند. این در حالی است که مدیران خودرو X55 را در نسخه های مختلف با قیمت ۳۸۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ۳۸۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می رساند و کاملا واضح که این روزها این اختلاف قیمت به ۱۵ میلیون تومان نسبت به بازار رسیده است.

نگاهی به ام وی ام X55:
ام وی ام X55 با پیشرانه مشابه به چری تیگو ۷ به بازار ایران می آید. این کراس اوور نشان MVM به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو ۱۴۷ اسب بخار با گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر مجهز است و جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک دو کلاچه توان آن را به چرخ های جلو می رساند. این کراس اوور در اصل با نام «چری تیگو ۴» یا «چری ۵X» به بازار کشورهای آسیایی و آمریکای لاتین عرضه شده و حال قرار است تا با تغییر نام به جمع محصولات نشان ام وی ام بپیوندند. با توجه به ویژگی ها و قابلیت های X55، قطعا این خودرو به عنوان گران ترین محصول نشان اختصاصی مدیران خودرو عرضه می شود.
ام وی ام X55
ام وی ام ایکس ۵۵ قرار بود تا در سال های گذشته به بازار ایران بیاید. اما آغاز تحریم ها و تغییر برنامه های شرکت مدیران خودرو باعث شد تا پروژه حضور این کراس اوور چری در ایران به تاخیر بیافتد. از سویی با رونمایی نمونه فیس لیفت چری تیگو ۴ (یا همان ۵X)، مدیران خودرو نمونه جدیدتر این خودرو را به بازار آورد و حال شاهد هستیم که نسخه فیس لیفت این کراس اوور با نام و نشان MVM X55 به خط تولید این شرکت در منطقه تجاری ارگ جدید پیوسته است.
سال گذشته برخی مدیران شرکت مدیران خودرو اعلام می کردند که عرضه ام وی ام X55 با ساعت ریموتی مخصوص انجام خواهد شد. در حال حاضر این خودرو با نشان چری در بازار کشورهای دیگر با یک ساعت هوشمند لمسی عرضه می شود که کاربرد ریموت و سامانه کنترل از راه دور را دارد و این امکان را به راننده می دهد، تا با دور بودن از X55 امکان دسترسی و کنترل برخی ویژگی های خودرو را داشته باشد. حال مدیران خودرو هم ام وی ام X55 را با چنین ویژگی عرضه می کند و این مسئله را به عنوان یکی از قابلیت های بارز این کراس اوور جدید در تبلیغات خود معرفی می کند.
از جمله امکانات بارز ام وی ام X55 برای عرضه در بازار ایران، موارد زیر خواهد بود:
پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو
۱۴۷ اسب بخار با گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر
جعبه دنده ۶ سرعته دو کلاچه گتراک
تنظیم حالت رانندگی
قابلیت تعویض دنده دستی
فرمان کمکی برقی
سقف مشکی (در نسخه اکسلنت اسپرت)
۴ کیسه هوا
ترمز ABS، EBD و BA
سیستم کنترل پایداری و هرزگردی
ترمز پارک برقی
اتوهلد
کنترل شروع حرکت در سربالایی
صندلی راننده برقی
تریم داخلی چرم مصنوعی
نمایشگر لمسی با قابلیت انتقال تصویر صفحه تلفن همراه
دوربین ۳۶۰ درجه
کروز کنترل
کنترل سیستم صوتی از روی فرمان
صفحه نمایش اطلاعات خودرو (جلو آمپر) تمام دیجیتال
کامپیوتر سفر
سنسور باد و دمای لاستیک
استارت دکمه ای
ساعت هوشمند متصل به خودرو
سانروف
سنسور پارک
چراغ روشنایی روز
سنسور نور
تهویه الکتریکی دستی
و…
ام وی ام X55


پایگاه خبری اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.