شرایط فروش کیا سلتوس – آبان 1402

خرید کیا سلتوس
شرایط فروش کیا سلتوس

شرایط فروش کیا سلتوس وارداتی کوشا خودرو ویژه آبان ۱۴۰۲ اعلام شد.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777

با مشخص شدن نتایج اولین عرضه خودروهای وارداتی در سال جاری، اولین پیامک خرید سلتوس از طریق کوشا خودرو به مشتریان ارسال شد.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، پس از مشخص شدن نتایج خرید خودروهای وارداتی در هفته گذشته و ارائه اطلاعات به شرکت های حاضر در این طرح، کوشا خودرو اولین پیامک تکمیل پروسه خرید کیا سلتوس را به مشتریان ارسال کرد.

اولین فروش خودروهای وارداتی از یک‌شنبه هفته گذشته (۲۳ مهر ۱۴۰۲) با عرضه ۶ محصول و با قیمت های علی‌الحساب انجام شد. براساس شنیده ها، استقبال از سلتوس کیا، که توسط کوشا خودرو وارد شده است، با درصد قابل ملاحظه ای بیش تر از سایر رقبا بوده است.

گذشته از جایگاه و اعتمادی که نسبت به برند کیا وجود دارد، کوشا خودرو نیز طی مدت زمانی که به طور رسمی وارد عرصه واردات خودرو شده، نشان داده است که برنامه های بلندمدتی برای عرضه این محصول دارد. همچنین این شرکت جزء اولین فعالان واردات خودرو بود که توانست با سرعت و پیش از آغاز سال جدید، اولین محموله از این خودروها را به دروازه های کشور برساند. به بیان دیگر، کوشا خودرو از ۷ ماه پیش، آمادگی و حضور پررنگ خود را در دور جدید واردات اعلام کرد. گسترش شبکه نمایندگی، انتشار مشخصات فنی و معرفی محصولات جدید کیا از جمله دلایلی به شمار می روند که باعث استقبال و اعتماد مردم به کوشا خودرو با برند کیا شوند.

در همین شرایط، پس از طی شدن مراحل لازم برای اخذ مجوزهای شماره گذاری، کوشا خودرو آمادگی خود را برای حضور در اولین عرضه اعلام کرد. در این عرضه، کیا سلتوس با قیمت علی‌الحساب یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون و قیمت نهایی حدودی ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به سامانه فروش وارد شد.

کیا سلتوس 2023

آن گونه که شنیده می شود، به رغم این که قیمت های علی‌الحساب برای بسیاری از مشتریان چندان خوشایند نبوده و در انتخاب ها تأثیر گذاشته است، اما این موضوع شامل حال کیا سلتوس نشده و استقبال خوبی از آن به عمل آمده است.

در این شرایط و با توجه به بررسی و جمع بندی از خریدهای صورت گرفته، اطلاعات مشتریان برای طی کردن فرآیند فروش به شرکت های حاضر در این طرح ارسال شد. کوشا خودرو نیز با توجه به فراهم بودن زیرساخت، به سرعت اولین پیامک خرید را به مشتریان سلتوس ارسال کرد.

بنابراین گزارش، مشتریانی که پیامک به آن ها ارسال شده است، باید در مدت ۵ روز برای واریز ۵۰٪ علی‌الحساب به مبلغ ۹،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال (نهصد میلیون تومان) از حساب خود به یکی از حساب های معرفی شده شرکت اقدام کنند. بدیهی است با توجه به تبصره ۵ اطلاعیه شماره ۲ عرضه خودروهای وارداتی، عدم واریز مبلغ اعلام شده در زمان مقرر به منزله انصراف از طرح است و متقاضی از الویت بندی سامانه حذف خواهد شد.

آشنایی با کیا لتوس

کیا سلتوس 2023
کیا سلتوس ۲۰۲۳

کیا سلتوس یک کراس اوور ساب کامپکت است که نخستین بار در سال ۲۰۱۹ معرفی شد. این خودرو در سبد محصولات کیا بالاتر از کیا سول و سونت و پایین تر از اسپورتیج قرار می گیرد. سلتوس یک محصول استراتژیک برای کمپانی کیا محسوب می شود و این یعنی در اکثر بازارهای هدف این کمپانی، نام سلتوس را می بینیم؛ همچنین نام این محصول از اسطوره های یونان باستان (پسر هرکول) گرفته شده است.

طراحی کیا سلتوس ۲۰۲۳

طراحی این کراس اوور کوچک کیا ساده تر از مدلی مثل اسپورتیج است؛ البته این سادگی هم از اقتصادی تر بودن این کراس اوور ناشی می شود. در نمای جلو سبک خاص طراحی های کیا را می بینیم که به تایگر نوز معروف است و امضای طراحی کیا محسوب می شود. چراغ ها کشیده طراحی شده اند و قطعات کرومی را در حاشیه جلوپنجره و سپر می بینیم که باعث شده است چهره ای چابک تر برای کیا سلتوس ۲۰۲۳ داشته باشیم. دور تا دور کراس اوور را فلاپ های مشکی رنگ می بینیم که باعث شده است چهره اسپرت تری در این کراس اوور داشته باشیم.

کیا سلتوس 2023

در نمای عقب هم چراغ های کشیده را داریم و دو چراغ به وسیله یک قطعه کرومی به هم متصل می شوند. رنگ سقف، ستون و چراغ ها با بدنه متفاوت است و سپر عقب هم مشکی رنگ طراحی شده است. دیفیوزر به‌رنگ نقره ای طراحی شده و با المان های جلو هماهنگ است و در مجموع، طراحی کیا سلتوس ۲۰۲۳ به عنوان یک کراس اوور اقتصادی خوب و معقول ارزیابی می شود، اما این را در نظر داشته باشید نسبت به طراحی محصولاتی مثل اسپورتیج یا K5 ساده تر است.

مشخصات فنی کیا سلتوس ۲۰۲۳

کیا سلتوس ۲۰۲۳ با پیشرانه ۱.۶ لیتر تنفس طبیعی به ایران می آید که توان تولید نهایت قدرت ۱۳۲ اسب بخار و نهایت گشتاور ۱۵۷ نیوتن متر را دارد. قدرت از طریق جعبه دنده ۶ سرعته AT به چرخ های جلو منتقل می شود. مصرف سوخت در این کراس اوور ساب کامپکت ۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است و نهایت سرعت در آن به ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

کابین و امکانات کیا سلتوس ۲۰۲۳

کابین کیا سلتوس
کابین کیا سلتوس

از آن جا که، با یک کراس اوور کوچک اقتصادی طرف هستیم، پس طراحی داخلی هم بسیار ساده است. اجزای داخلی به‌رنگ مشکی طراحی شده اند و صفحه نمایش لمسی در وسط، سیستم اطلاعات سرگرمی را در دسترس قرار می دهد.

قیمت کیاسلتوس ۲۰۲۳

کیا سلتوس به عنوان اولین محصول عرضه شده کوشا خودرو در اولین مرحله فروش خودروهای وارداتی با قیمت علی‌الحساب ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به سامانه رسیده است. قیمت تمام شده این محصول پس از افزوده شدن سایر هزینه ها به احتمال زیاد به ۲ ملیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بالغ خواهد شد.

۲.۳ امتیاز از ۲۱ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.