قیمت جک S3 در شرایط فروش جدید کاهش پیدا کرد

شرایط فروش و قیمت جک S3
شرایط فروش و قیمت جک S3

به تازگی شرکت کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی سه مدل از محصولاتش را اعلام کرده و در این طرح های فروش، قیمت جک S3 نسبت به ماه های قبل در کارخانه کاهش داشته است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، در پی افزایش قیمت ارز و گرانی خودرو در بازار کشور، کرمان موتور در سال ۱۳۹۹ مانند سایر خودروسازان قیمت محصولاتش را افزایش داد. در اواسط پاییز سال جاری نمایندگی های کرمان موتور قیمت جک S3 را در کارخانه ۵۳۰ میلیون تومان اعلام می کردند. اما در طرح فروش جک S3 برای بهمن ۱۳۹۹ شاهد هستیم که قیمت این کراس اوور اقتصادی به ۴۹۹ میلیون تومان رسیده است.

در حال حاضر دو طرح فروش کلی برای جک S3 وجود دارد و مشتریان می توانند این خودرو را با قیمت قطعی و یا غیر قطعی ثبت نام کنند. همچنین امکان خرید جک S3 به صورت اقساطی برای مشتریان فراهم است. قالب بخشنامه های جدید فروش این خودرو بر اساس اصول پیش فروش است و مرداد و مهر ۱۴۰۰ در طرح های فروش اعلام می شود. همچنین در بخشنامه فروشی که قیمت جک S3 مصوب باشد، سود مشارکت و انصراف به مشتریان تعلق نمی گیرد. اما در طرح فروشی که قیمت جک S3 بر اساس شرایط روز تحویل با مشتری محاسبه می شود، سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۲ درصد برای ودیعه های مشتریان در نظر گرفته شده است.

حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی جک S3 در اسب بخار

جک اس ۳ یک کراس اوور جمع و جور چینی به حساب می آید و چند سالی است که در کارخانه کرمان موتور به روش CKD تولید و مونتاژ می شود. این خودرو به پیشرانه ۱٫۶ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که ۱۰۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۵۵ نیوتن متر تولید می کند. توان این پیشرانه توسط جعبه دنده اتوماتیک CVT به چرخ های جلوی این کراس اوور جمع و جور منتقل می شود. دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری، رینگ های آلومینیومی ۱۶ اینچی، سنسور نور، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، کروز کنترل، تریم داخلی چرم مصنوعی، سنسور باد لاستیک، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز، فرمان کمکی برقی، حالت تعویض دنده مصنوعی جعبه دنده CVT، حالت اسپرت و برفی جعبه دنده، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان و… از جمله امکانات جک S3 به حساب می آید.

شرایط فروش و قیمت جک S3
شرایط فروش جک S3
شرایط فروش و قیمت جک S3
شرایط فروش جک S3
به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.