تیگو ۵ با تغییر برند و ویژگی های جدید به بازار می آید + تصاویر

ام وی ام تیگو 5

به تازگی صفحه رسمی شرکت «مدیران خودرو» در اینستاگرام تصویری از یک دستگاه چری تیگو ۵ را منتشر کرده است. البته که این تیگو ۵ فاقد نشان تجاری چری است و بر روی آن نشان اختصاصی مدیران خودرو (MVM) دیده می شود. همین مسئله نشان می دهد که تیگو ۵ هم به جمع محصولات ام وی ام اضافه شده و احتمال آن زیاد است که دیگر خودروهای چری هم به خاطر مشکلات تحریم با نشان ام وی ام به بازار بیایند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

به گزارش پایگاه خبری «اسب بخار»، شنیده ها حاکی از آن است که به احتمال زیاد از این پس محصولات جدید چری با نشان ام وی ام وارد بازار ایران می شوند و چری تیگو ۸ نیز با نام و نشان داخلی پا به خط تولید مدیران خودرو خواهد گذاشت. همچنین این احتمال مطرح شده که چری تیگو ۵ و چری تیگو ۷ هم با نشان تجاری MVM و با برخی تغییرات به بازار عرضه شوند.

ام وی ام تیگو 5

حتماً بخوانید: محصول جدید مدیران خودرو مشخص شد + تصاویر

آن طور که گفته می شود، مدیران خودرو برنامه دارد تا تیگو ۵ نشان MVM را با تغییراتی در بخش امکانات رفاهی و مشخصات فنی معرفی کند. البته که فعلا تولید این خودرو با نشان ام وی ام بدون تغییر بوده و تنها نشان تجاری MVM بر روی آن نصب شده است. برخی از منابع خبری در این شرکت می گویند که در صورت موفقیت آمیز بودن پروژه ام وی ام X33S AT Sport، جعبه دنده ۵ سرعته اتوماتیک این کراس اوور ام وی ام بر روی تیگو ۵ هم نصب خواهد شد. از سویی در گذشته شاهد بوده ایم که مدیران خودرو تست های چری تیگو ۵ را با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو و جعبه دنده CVT جدید در جاده های کشور انجام داده است. برای همین هم احتمال نصب این پیشرانه بر روی تیگو ۵ با نشان ام وی ام وجود دارد.

پیش از این قرار بود تا ام وی ام X33S با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو به بازار بیاید که مشکلات اقتصادی باعث شد تا مدیران خودرو از نصب پیشرانه گران تر بر روی این کراس اوور چینی صرف نظر کند و تنها با تغییر جعبه دنده و سیستم فرمان، سامانه فنی X33S را به روز رسانی نماید.

با این حال از مدت ها قبل بحث عرضه چری تیگو ۵ با ویژگی های جدید در بازار جهانی مطرح شده بود. برزیل یکی از بازارهای کمپانی چری به حساب می آید، اولین مقصد تیگو ۵ با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو به حساب می آید. حال این احتمال داده می شود تا تیگو ۵ با نشان MVM به این پیشرانه و ویژگی ها مجهز شود. این پیشرانه ۱۴۷ اسب بخار را با گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر تولید می کند و جعبه دنده اتوماتیک CVT توان این پیشرانه را به چرخ های جلو می رساند. فرمان کمکی برقی، سقف پانورامیک، غربیلک فرمان جدید و چند آپشن دیگر از جمله امکانات بیشتر نسخه جدید تیگو ۵ نسبت به نمونه های قبلی خواهد بود.

باید توجه داشت که هنوز بحث تغییرات در بخش فنی و امکانات تیگو ۵ قطعی نشده و شرکت مدیران خودرو هم به صورت رسمی، اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

پایگاه خبری اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.