کاتالوگ رسمی دیگنیتی منتشر شد + تصاویر

دیگنیتی پرایم گروه بهمن دانگ فنگ ix5

بالاخره بعد از گذشت چند ماه، زمان آن فرا رسید تا «گروه بهمن» محصول جدید خود را به صورت رسمی معرفی کند و کاتالوگ، تیزر و تصاویر «دیگنیتی پرایم» را بر روی وبسایت خود بارگذاری نماید.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری «اسب بخار»، از روز گذشته صفحه مربوط به Dignity در وبسایت گروه بهمن قرار گرفت و از این پس مشتریان می توانند با مراجعه به این بخش، اطلاعات تکمیل تری را در مورد کراس اوور کوپه این خودروساز خصوصی به دست آورند. البته که گروه بهمن، در معرفی دیگنیتی پرایم هیچ اشاره ای به مشارکت با DFM و DFL نمی کند و بیشتر بحث بومی سازی و تغییرات ایجاد شده که سبب نصب نشان اختصاصی این خودروساز بر روی ix5 شده است را مطرح می نماید.

گروه بهمن در تولید تیزر تبلیغاتی و تهیه آلبوم تصاویر دیگنیتی از حضور «لیلا زارع»، بازیگر سینما و تلویزیون، استفاده کرده و به نوعی سعی نموده تا این بازیگر را به عنوان سفیر تبلیغاتی برند خود معرفی کند. با توجه به تصاویر موجود بر روی وبسایت گروه بهمن، هیچ نشانی از شریک چینی بر روی خودرو دیده نمی شود و لوگوی اختصاصی دیگنیتی (که به نام گروه بهمن ثبت شده است) در کابین، روی بدنه، رینگ ها و… قابل مشاهده است.

با توجه به کاتالوگ منتشر شده از دیگنیتی، گویا گروه بهمن برنامه دارد تا این کراس اوور مونتاژی را با ۵ تنوع رنگ به بازار عرضه کند. البته که هنوز این خودروساز بخش خصوصی، اطلاعاتی را در مورد شرایط فروش، زمان دقیق عرضه و قیمت نهایی دیگنیتی پرایم اعلام نکرده است.

کاتالوگ دیگنیتی پرایم گروه بهمن دانگ فنگ ix5

دیگنیتی پرایم گروه بهمن به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو ۱۴۸ اسب بخار با گشتاور ۲۲۰ نیوتن متر مجهز است. جعبه دنده اتوماتیک CVT هم توان این پیشرانه را به چرخ های جلوی این کراس اوور کوپه و مونتاژی می رساند. حالت تیپ ترونیک مصنوعی و وضعیت برفی و اسپرت برای این جعبه دنده پیوسته در نظر گرفته شده است.

چهار کیسه هوا، صندلی راننده برقی، تریم داخلی چرم مصنوعی، سقف پانوراما، درِ صندوق عقب برقی، استارت دکمه ای، کروز کنترل، محدودکننده سرعت، رینگ ۱۸ اینچی آلومینیومی، دوربین ۳۶۰ درجه، سنسور پارک جلو و عقب، ترمز پارک عقب، فرمان کمکی برقی، دوربین ثبت وقایع، سنسور باد لاستیک، سامانه کنترل پایداری و پیشگیری از هرزگردی، اتوهلد، کنترل حرکت در سراشیبی، کنترل شروع حرکت در سربالایی، نمایشگر لمسی و… مجهز است.

پایگاه خبری اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.