دزدگیر و ردیاب خودروی سایه

دزدگیر و ردیاب سایه
دزدگیر و ردیاب سایه

دزدگیر و ردیاب سایه می تواند در هر زمان و مکان اطلاعات دقیقی از خودرو  به راحتی برای شما ارسال کند تا نسبت امنیت آن خیال تان راحت شود و در این مورد دغدغه ای نداشته باشید.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

متاسفانه با اتفاقات چند سال اخیر در حوزه خودرو، خودرو در خانوارهای ایرانی از محصول مصرفی به محصول سرمایه ای تبدیل شده و به همین دلیل امنیت آن اهمیت ویژه ای پیدا کرده.  یکی از مشکلاتی که این روزها هر خودرویی، چه خارجی و چه داخلی را تهدید می کند به سرقت رفتن است. به همین دلیل بسیاری از مردم همیشه نسبت به امنیت خودروی خود در این شرایط موجود نگران اند و دوست دارند با خیال راحت تری آن را در خیابان ها و کوچه ها پارک کنند و به سراغ کار خود بروند.

در این راستا شرکت سایه محصولاتی طراحی، تولید و به بازار ارائه کرده که مشتری با نصب آن ها بر روی خودروی خود می تواند هم امنیت آن را تامین کند و هم این که از وضعیت و موقعیت لحاظه ای خودرو در هر زمانی که بخواهد آگاه شود. به این ترتیب مهندسان شرکت سامانه های ایمن یار هوشمند ســـــایه با تکیه بر بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید دستگاه های الکترونیکی و فناوری اطلاعات (عضو پارک علم وفناوری خراسان) مربوط به خودروهای سواری و کار و تجاری توانستند محصولات متنوعی به بازار عرضه کنند تا صاحبان خودروها با توجه به نیازشان بتوانند یکی از آن ها را برگزینند و از مزایای آن سیستم امنیتی بهره مند شوند.

لازم به ذکر است محصولات تولیدی این شرکت ایرانی علاوه بر حفظ امنیت خودرو، خودرو را تبدیل به یک خودرو هوشمند نیز می کند.

علاوه بر نکات گفته شده تمامی محصولات از جمله دزدگیر و ردیاب سایه دارای تائیدیه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هستند.

ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس سایه چه امکاناتی دارد؟

۱- نمایش موقعیت فعلی خودرو روی گوشی

۲- نمایش مسیر های پیموده شده در بازه زمانی مورد نظر

۳- باز و بست درب های خودرو توسط گوشی از هر فاصله ای

۴- خاموش کردن خودرو توسط گوشی از هر نقطه دنیا

۵- آژیر کشیدن بر روی گوشی به محض باز شدن درب ها یا کاپوت خودرو

۶- استفاده از اپلیکیشن ردیاب بدون اختلال در زمان قطع اینترنت بین الملل به علت در نظر گرفتن سرور داخلی و اختصاصی

۷- امکان مدیریت ناوگان کنترل و نظارت بر عملکرد چند خودرو

۸- قابلیت بروز رسانی دزدگیر بدون نیاز به مراجعه حضوری

و بسیاری امکانات دیگر

دزدگیر و ردیاب سایه
دزدگیر و ردیاب سایه

چرا فروش، خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات سایه از نظر کاربران میزان رضایت بالایی را به ارمغان آورده؟

۱- تمامی محصولات این شرکت ۲ سال گارانتی دارند تا مشتری با اطمینان بیشتری نسبت به خرید اقدام کند. در ضمن میزان رضایت مشتریان نسبت به پاسخگویی و ارائه گارانتی به محصولات بسیار بالا است.

۲- فروش محصولات سایه در کل نمایندگی ها و شعب کشور با یک قیمت مصوب و با نظارت شرکت انجام می شود.

۳- مشتری با خرید محصولات ۲ سال پنل اینترنتی رایگان نیز از شرکت دریافت می کنند. و پس از دو سال می توانند با قیمت پایین تری نسبت به سایر محصولات پنل اینترنتی خود را شارژ کنند. دلیل پائین بودن هزینه های پنل اینترنتی این شرکت به دلیل اختصاصی بودن سرور این شرکت می باشد که نشان دهنده قدرت این شرکت فناور می باشد.

۴- محیط نرم افزار کاملاً کاربر پسند یا User Friendly است و به همین دلیل کار با آن اصلاً سخت نیست. و مورد تحسین بسیاری از کارشناسان حوزه IT هست.

۵- خدمات پس از فروش  10 ساله و بسیار قوی به دلیل تسلط کامل مجموعه به نرم افزار و سخت افزار این محصول می باشد.

۶- شرکت برای سیستم عامل اندروید اپلیکیشن و برای  IOSوب اپلیکیشن طراحی کرده تا کاربران با هر تلفن همراه هوشمندی بتوانند از آن بهره ببرند.

علاقه مندان میتوانند از تاریخ ۲ آبان الی ۵ آبان از غرفه سامانه های ایمن یار هوشمند سایه در نمایشگاه بین المللی برج میلاد سالن B   بازدید نمایند

۴.۱ امتیاز از ۳۰ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.