کمپین تابستانه سراسری خدمات پس از فروش همراه با تخفیف پرشیا خودرو

کمپین تابستانه پرشیا خودرو
کمپین تابستانه پرشیا خودرو

شرکت پرشیا خودرو به مناسبت فرارسیدن فصل تابستان اقدام به برگزاری کمپین تابستانه در بخش خدمات پس از فروش نموده است.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

در کمپین جدید خدمات پس از فروش پرشیا خودرو تمامی دارندگان خودروهای ب ام و و مینی می‌توانند از تخفیف‌های ویژه در بخش خرید قطعه، روغن، تیونینگ، اکسسوری و بسته‌های گارانتی بهره‌مند شوند.

از تخفیف‌های کمپین خدمات پرشیا خودرو در بخش خدمات می‌توان به ۱۰ درصد تخفیف در بخش قطعه، روغن، رینگ و تایر، تا ۱۵ درصد در بخش خدمات تیونینگ، تا ۴۰ درصد در بخش گارانتی، ۲۵ درصد در بخش خدمات BSI، ۳۰ درصد در خرید اکسسوری ب ام و و مینی، ۳۵ درصد در بخش خرید محصولات برند پرشیاتو و تا ۱۰ درصد در بخش سرویس خودرو اشاره کرد.

همچنین شرکت کنندگان در این طرح می‌توانند از شرایط ویژه خرید دوچرخه‌های برقی ب ام و به صورت نقد و اقساط استفاده کنند. دارندگان خودروهای مولتی‌برند نیز می‌توانند از کارشناسی رایگان خودرو در مدت زمان این طرح بهره‌مند شود.

این کمپین به صورت سراسری در تمام نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش پرشیا خودرو در سراسر کشور برگزار می‌شود و متقاضیان در سایر نقاط کشور می‌توانند با مراجعه به وبسایت پرشیا خودرو به آدرس www.persiakhodro.ir/dealers از آدرس نزدیک‌ترین نمایندگی خدمات پس از فروش پرشیا خودرو مطلع شوند.

علاقه‌مندان جهت استفاده از کمپین تابستانه خدمات پس از فروش پرشیا خودرو می‌توانند از تاریخ ۲۷ خرداد تا ۷ تیرماه ۱۴۰۲ به نمایندگی های خدمات پس از فروش پرشیا خودرو در سراسر کشور و همچنین تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنند.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.