آخرین شرایط خرید اقساطی ام وی ام مدیران خودرو پاییز 1401

خرید اقساطی ام وی ام
خرید اقساطی ام وی ام

مدیران خودرو طرح فروش اقساطی جدید خود را با ۲۵۶ تا ۶۶۱ میلیون تومان وام بلند مدت برای خودروهای محبوب تیگو ۷IE، آریزو ۵ توربو، x55 اکسلنت و اکسلنت اسپرت و x22 اعلام کرد که تحویل همگی ۴۵ روز کاری بوده و مشمول ۴ تا ۵ سال گارانتی می شوند.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

این طرح فروش اقساطی ام وی ام ویژه شرکت های طرف قرارداد شرکت مدیران خودرو و تمامی عموم افراد میباشد که از  یکسال و حداکثر تا سه سال اقساط ماهانه با پیش پرداخت های ۴۰ تا ۶۰ درصد را شامل می شود. لازم به ذکر است مدل های x33 و x22دنده ای و x22 اتوماتیک توقف تولید شده اند.

جهت آگاهی از شرایط دقیق و لحظه ای خرید هر یکی از محصولات فونیکس میتوانید وارد سایت نمایندگی های مدیران خودرو شوید:

خرید اقساطی مدیران خودرو

طرح فروش نقدی و اقساطی تیگو ۷ IE

متقاضیان این کراس اوور پرطرفدار میتوانند آن را به مبلغ ۱ میلیارد و ۱۰۲ میلیون تومان بصورت نقدی و با ۴۴۱ و ۵۵۱ میلیون تومان پیش پرداخت بصورت اقساط خریداری نمایند. ۴۰% پیش پرداخت کمترین مبلغی است که برای شرایط اقساطی این خودرو لحاظ شده یعنی ۴۴۱ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان که اقساط ماهانه آن برای یکسال ۱۹۱ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان و برای دوسال ماهانه ۱۰۶ میلیون ۹۲۰ هزار تومان و سه سال ۷۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان محاسبه گردیده است. با پرداخت ۵۵۱ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان بعنوان پیش پرداخت که ۵۰% مبلغ نقدی میباشد ، اقساط ماهانه برای یکسال به ۱۵۶ میلیون تومان ، دو سال ۸۴ میلیون تومان و سه سال ۶۲ میلیون و ۷۰ هزار تومان تبدیل میشود.

خرید اقساطی ام وی ام
خرید اقساطی ام وی ام

طرح فروش نقدی و اقساطی آریزو ۵ توربو

آریزو ۵ توربو یکی از بهترین سدان های مدیران خودرو در این طرح به مبلغ ۷۶۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بصورت نقدی به فروش میرسد. همچنین ۵۰% و ۶۰% پیش پرداخت کمترین مبالغ تعیین شده در این طرح برای اقساط میباشد.درصورت ثبت نام با ۵۰% پیش پرداخت یعنی مبلغ ۳۸۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان ، اقساط ماهانه شما برای یکسال ۱۰۷ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان و دوسال ۶۰ میلیون و ۴۲ هزار تومان و در نهایت سه سال ماهانه ۴۴ میلیون و ۴۷۸ هزار تومان میباشند. اما در این طرح با ۶۰% پیش پرداخت یعنی ۴۵۶ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان ، اقساط برای یکسال به ماهی ۸۶ میلیون و ۴۰ هزار تومان ، دوسال ۴۸ میلیون تومان و سه سال ۳۵ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان تغییر میکنند.

طرح فروش نقدی و اقساطی ایکس ۵۵ پرو اکسلنت

متقاضیان میتوانند خودرو ایکس ۵۵ پرو اکسلنت را با موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو شارژ و گیربکس cvt  9 سرعته به مبلغ ۹۳۳ میلیون و ۶۰ هزار تومان بصورت نقدی خریداری نمایند . همچنین برای خرید این خودرو میتوانید ۴۰% بعنوان پیش پرداخت یعنی ۳۷۳ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان پرداخت نمایید تا اقساط ماهانه شما برای یکسال ۱۵۸ میلیون و ۶۸۱ هزار تومان ، دو سال ۸۸ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان و سه سال ۶۵ میلیون و ۵۸۹ هزار تومان لحاظ گردد. در صورت پرداخت ۴۶۶ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان بعنوان پیش پرداخت ، اقساط ماهانه برای یکسال ۱۳۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ، دوسال ۷۳ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان و سه سال ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان  محاسبه میگردد.

طرح فروش نقدی و اقساطی ایکس ۵۵ پرو اکسلنت اسپرت

حضور رنگ مشکی در سقف باعث جذابیت بیشتر خودرو بوده و حالت اسپرت به آن میبخشد که در x55 پرو اکسلنت اسپرت شاهد آن هستیم . ثبت نام این محصول بصورت نقدی ۹۵۳ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان میباشد اما برای خرید اقساطی باید حداقل ۴۰ تا ۵۰ درصد مبلغ اولیه بعنوان پیش پرداخت ، لحاظ شود. حداقل اقساط ماهانه برای سه سال این خودرو ۵۵ میلیون و ۸۲۱ هزار تومان ، دوسال ۷۵ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان و یکسال ۱۳۵ میلیون تومان میباشد که پیش پرداخت همگی آنها ۴۷۶ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان تعیین شده است. حداقل مبلغ پیش پرداخت برای شرایط اقساطی x55 پرو اکسلنت اسپرت ۳۸۱ میلیون و ۴۷۲ هزار تومان میباشد که اقساط آن برای یکسال ماهانه ۱۶۲ میلیون تومان ، دوسال ۹۰ میلیون و ۴۵۹ هزار تومان و سه سال ۶۷ میلیون و ۴۷ هزار تومان محاسبه شده است.

طرح فروش نقدی و اقساطی ایکس ۲۲ پرو

ایکس ۲۲ پرو یک کراس اوور کوچک که مورد پسند اکثر بانوان میباشد را میتوان به مبلغ ۶۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خریداری کرد.این خودرو ۳ سیلندر با موتور ۱۰۰۰ سی سی توربو شارژ با پیش پرداخت های ۳۲۰ میلیون و ۳۸۵ میلیون هم قابل ثبت نام میباشد. در صورت ثبت نام با پیش پرداخت ۵۰% یعنی ۳۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ، اقساط یکسال ماهانه ۹۰ میلیون و ۷۳۲ هزار تومان ، دوسال ۵۰ میلیون و ۵۹۸ هزار تومان و سه سال ۳۷ میلیون و ۴۶۷ هزار تومان میباشد. اما درصورتی که پیش پرداخت شما ۶۰% یعنی ۳۸۵ میلیون و ۸۰ هزار تومان باشد ، اقساط شما برای یکسال به ماهانه ۷۲ میلیون و ۳۲۱ هزار تومان ، دو سال ۴۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سه سال ۳۰ میلیون و ۹۲ هزار تومان تغییر خواهد یافت.

لازم به ذکر است تحویل تمامی خودرو های فوق ۴۵ روز کاری میباشد.برای ثبت نام در یکی از بهترین نمایندگی های مدیران خودرو میتوانید وارد لینک زیر شوید. به شما پیشنهاد می کنیم پیش از هرگونه خرید، با کارشناسان متخصص ما به صورت رایگان مشاوره نمائید.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.