صفر تا صد خرید و خدمات خودرو در مجموعه خسروانی 193

نمایندگی مدیران خودرو
نمایندگی مدیران خودرو

این روزها که تب خرید خودرو بیش از پیش بالا گرفته و متقاضیان خودرو بعد از عبور از مراحل سختی نظیر ثبت نام، بلوکه کردن پول، تکمیل فرایند در سامانه تخصیص یکپارچه و… بالاخره موفق می شوند تا اجازه خرید یک دستگاه خودرو پیدا کنند، دغدغه بعدی آنها انتخاب یک نمایندگی مطمئن و معتبر است که خستگی از تن آنها در اورد و با خدماتی خاص، آنها را تا تحویل خودرو همراهی کند.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

مجموعه شعب خسروانی ۱۹۳ (نمایندگی مدیران خودرو) ، بیش از ۱۸ سال است که نماینده رسمی مدیران خودرو هستند. ۵ سال رتبه اول فروش مدیران خودرو در کل کشور و ۷ سال رتبه برتر ISQI تنها بخشی از افتخارات این برند است. خسروانی ۱۹۳ دارای ۳ شعبه در تهران است و علاوه بر فروش خودرو ، در بخش خدمات پس از فروش و تعمیرگاه نیز پیشرو است.

تجهیزات تعمیرگاهی به روز و نیروهای بسیار متخصص این مجموعه، در کمتر جایی دیده می شود، تا جایی که حتی برخی از پذیرش های تعمیرگاهی در سایر نمایندگی ها نیز، به این نمایندگی واگذار می شوند. خدمات VIP و کارواش رایگان خودروها بعد از انجام تعمیرات یکی از خدمات مجموعه خسروانی ۱۹۳ (نمایندگی مدیران خودرو) است. همچنین خسروانی ۱۹۳ یکی از معدود نمایندگی های مدیران خودرو است که خدمات کامل صافکاری مدرن را ارائه می دهد.

نمایندگی مدیران خودرو
نمایندگی مدیران خودرو

یکی دیگر از خدمات تکمیلی که امکان ارائه به مشتریان دارد، تحت عنوان اتو آپ فعال است. اتو آپ در هر ۳ شعبه خسروانی ۱۹۳ برای ارائه خدمات آپشن، کاور، سرامیک و احیای رنگ خودرو می پذیرد.

مشتری چه تجربه هایی در مجموعه شعب خسروانی ۱۹۳ خواهد داشت؟

گستردگی مجموعه شعب خسروانی ۱۹۳ در استان تهران، دسترسی همه مردم را راحت تر کرده، به علاوه اینجا می توانید خودرو قسطی بخرید! تعداد زیادی خودروهای صفر و کارکرده در شو روم های مجموعه شعب خسروانی ۱۹۳ وجود دارد که به شما معرفی می شوند و در صورتی که تمایل داشته باشید، با کمک انواع لیزینگ بانکی و با شرایط دلخواه عالی ((به صورت اقساطی)) در اختیار شما قرار می گیرد! انواع خودروهای لوکس کارکرده نیز در سایر شعب این مجموعه موجود است.

به علاوه، این مجموعه نمایندگی در طرح جایگزینی خودروهای نو با کارکرده نیز بسیار پیشرو است و تنوع زیادی برای جایگزینی در پیش روی مشتریان خود می گذارد.

نمایندگی مدیران خودرو
نمایندگی مدیران خودرو

چرا به نفع مشتری است که در سامانه یکپارچه، مجموعه شعب خسروانی ۱۹۳ (نمایندگی مدیران خودرو) را انتخاب کند؟

مشتری مداری و پیگیری ۲۴ ساعته تقاضاهای مشتریان فقط در این نمایندگی صورت می گیرد. وقتی مشتری در طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو موفق به خرید می شود، در مرحله بعد ضمن تکمیل مشخصات در سامانه باید یک نمایندگی را جهت تحویل خودرو انتخاب کند. تمامی شعب خسروانی ۱۹۳ آمادگی ارائه این خدمت به مشتران را دارند. بنابراین مشتریان می توانند برای تکمیل مراحل خرید خودروهای MVM و فونیکس در زمان انتخاب نمایندگی در سامانه یکپارچه، یکی از شعب خسروانی ۱۹۳ (نمایندگی مدیران خودرو) را انتخاب کنند و چه از طریق سامانه و چه از طریق مراجعه حضوری به شعب، ثبت نام خود را کامل کنند.

راستی در شعب خسروانی ۱۹۳ رسم بر این است که خودرو صفر کیلومتر مدیران خودرو با خودروبر درب منزل مشتری تحویل داده می شود. پس هیچ جای نگرانی نیست، از صفر تا صد، از تکمیل ثبت نام تا لحظه تحویل خودرو و سوییچ درب منزلتان، کار را ما بسپارید!

برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل ثبت نام، با کارشناسان شعب ما در تماس باشید:

شعبه غرب:

یادگار امام جنوب، خیابان دامپزشکی، بلوار استاد معین، ابتدای طوس شرقی، پلاک ۵۵۹

۰۲۱۶۶۰۳۴۶۶۰

شعبه شرق:

تهرانپارس، کنارگذر بزرگراه زین الدین، خیابان وفادار، بعد از اتوبان باقری، پلاک۱۰۵۶

۰۲۱۷۷۰۴۰۶۷۰

شعبه شریعتی:

خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، بعد از پل رومی، جنب بن‌بست حقیقت خواه، فونیکس

۰۲۱۲۲۰۰۳۳۰۰

شعبه جاده مخصوص:

کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص، ابتدای خیابان سپاه اسلام، پلاک ۸۷

۰۲۱۴۴۹۰۳۰۰۰

شعبه دزاشیب:

تجریش، ابتدای دزاشیب، نرسیده به آتش نشانی، پلاک ۱۵

۰۲۱۲۲۷۰۷۱۷۱

www.khosravani.com

۲.۵ امتیاز از ۶ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.