خودرو یا طلا؟ مسئله این است…

کارشناسی خودرو آقای تست
کارشناسی خودرو آقای تست

لزوم کارشناسی خودرو در شرایطی که خودرو از یک کالای مصرفی به یک کالای سرمایه‌ای تبدیل شده است موضوع اصلی این مقاله به شمار می‌رود. با یک سهل‌انگاری به ظاهر کوچک ممکن است این سرمایه از بین برود. اما اینکه چه مباحثی بر روی این سرمایه تاثیرگذار است در ادامه مورد بحث قرار خواهد گرفت.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

سرقت دوستانه!

گاهی به دلیل مسائل مالی یا شاید پیشنهاد یک فرد قابل اطمینان نسبت به خرید یک خودروی کارکرده مشتاق می‌شویم. اما این اشتیاق گاهی ممکن است با عدم اطلاع طرفین یا اطلاع فروشنده به ضرر خریدار منجر شود. جالب اینجاست که این خسارت تنها با یک اعتماد ساده در یک معامله برای یک کالای سرمایه‌ای صورت می‌گیرد.

از مهم‌ترین ارکان قیمت گذاری یک خودرو سلامت فنی است که می‌تواند در نگاه‌های اول از چشم خریدار پنهان بماند. با ظهور ابزار و تکنولوژی‌های مختلف در حوضه نقاشی و صافکاری بدنه، کیفیت رنگ‌شدگی و تعویض شدگی قطعات با گذشته متفاوت است. در اینگونه موارد تنها یک اعتماد بیجا می‌تواند خسارتی سنگین را به خریدار تحمیل کند.

پیشگیری بهتر از پیگیری!

با این تفاسیر چگونه می‌توانیم یک خرید مطمئن داشته باشیم؟ کارشناس خودرو بدون تردید می‌تواند یکی از مهم‌ترین روش‌های جلوگیری از خسارت باشد. اما کارشناس نمی‌تواند یک فرد با تجربه در فروش باشد. چرا که لزوما نیاز به یک فرد متخصص در تشخیص عیوب داریم. جواب به قطع فردی است که با بکارگیری ابزار مختلف و تجربه فردی خود بتواند عیوب فنی و ظاهری ماشین را بدون شک تشخیص دهد. به همین منظور کارشناسان خودرو آموزش دیده، با تجربه بالا و به آخرین ابزار جهت بررسی این موارد مجهز شده‌اند.

کارشناسی خودرو آقای تست
کارشناسی خودرو آقای تست

فروش آسان، خرید مطمئن

لزوم کارشناسی خودرو برای خریدار

همانطور که پیش‌تر تشریح شد، خطر از بین رفتن سرمایه یا کاهش آن هنگام خرید خودرو کارکرده بسیار بالاست. برخی اوقات به دلیل عدم آشنایی کافی یا موارد کلاهبرداری، فروشنده با بازدید کارشناس مخالفت می‌کند. در این شرایط باقی ماجرا تنها به خریدار بستگی دارد. جالب اینجاست که کارشناسانی هستند که با ارائه گزارش مکتوب، ضمانت ریالی نیز برای مشتری خود در نظر می‌گیرند.

لزوم کارشناسی خودرو برای فروشنده

اختلاف قیمت، بسیاری از فروشنده‌ها را جهت پوشش عیوب خودروی خود به شک خواهند انداخت. در بسیاری از موارد فروشندگان جهت همین پوشش مانع از کارشناسی خودرو خواهند گذشت. خدماتی نظیر درخواست فروش خودرو تا پایان مرحله معامله، قیمت‌گذاری و… . همچنین کارشناس خودرو آقای تست هرگونه مورد که در برگه گزارش کارشناسی درج نشده باشد را خود ضمانت خواهد نمود.

درخواست کارشناسی یا فروش: ۰۲۱۸۶۱۲۱۸۲۰ – ۰۹۱۲۸۰۱۶۳۸۱ – req@aghayetest.com

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.