قسمت هفتم فصل ششم اسب بخار

در قسمت هفتم فصل ششم اسب بخار شاهد تست و بررسی خودروهای پرتقاضایی هستیم. همچنین سوژه هایی برای عنوان در این برنامه انتخاب شده است که شاید این روزها، سوال بسیاری از افراد باشد. ویدیو تست شاهین دنده ای، بررسی تویوتا کمری هیبرید LE تاکسی، بررسی وضعیت خودروهای حفاظت از شخصیت ها در ایران و نکاتی در مورد صفر شویی خودرو از جمله آیتم های قسمت جدید اسب بخار است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

نام قسمت هفتم فصل ششم اسب بخار، “پسر باباش” انتخاب شده است. این نام گذاری به خاطر ماهیت آیتم های این قسمت است و در آن می بینیم که سوژه های داغ و پر اهمیتی در این برنامه حضور دارند. ویدیو تست شاهین دنده ای را از دست ندهید.

در بخش اول برنامه و آیتم «ماشین کار» به سراغ بررسی تویوتا کمری هیبرید رفته ایم و نمونه ای از این خودرو را بررسی کرده ایم که در اختیار ناوگان تاکسیرانی است. تویوتا کمتری هیبرید در این برنامه از نوع تیپ LE است که بیش از ۵۹۰ هزار کیلومتر مسافت را طی نموده است.

در آیتم اصلی قسمت هفتم نیز به سراغ تست و بررسی سایپا شاهین رفته ایم و دومین دستگاه تولید شده از این خودرو در مرحله PP2 را به برنامه آورده ایم. آیتم تولید شده برای شاهین دنده ای، نتیجه ۵ روز بررسی پیوسته از این خودرو است. در روزهای آتی در کنار این ویدیو، متن تست و بررسی جامعی هم منتشر خواهد شد که در آن نتایج اطلاعات خروجی از کامپیوتر خودرو و همچنین تست نفوذ صدا به کابین وجود دارد.

در آیتم «گیرپاچ» هم به موضوع ترور شخصیت های علمی پرداخته ایم و انواع خودروهای حفاظت از شخصیت ها در ایران را با هم مرور کرده ایم.

اما در بخش «دست انداز» قسمت هفتم فصل ششم اسب بخار، مهمان ویژه ای داریم و بعد از مدت ها، دوباره گفت و گویی را با «علی شکوهی» داشته ایم. در این برنامه علی شکوهی در جایگاه کارشناس بازار و صنعت خودرو، به مسئله ای مهم و حیاتی در عرضه خودروها می پردازد.

در آیتم «تیپ کار» هم یک دستگاه تویوتا لندکروزر اتاق FJ100 را به مجموعه «گاراژ دیزاین» برده ایم و فرایند اصولی صفرشویی را برای آن به تصویر کشیده ایم.

لازم به ذکر است که در کنار انتشار ویدیوهای فصل ششم اسب بخار در آپارات و یوتیوب، قسمت های این فصل نیز از پیام رسان آیگپ و تلویزیون اینترنتی فیلیمو هم پخش می شود.

مسابقه قسمت هفتم فصل ششم اسب بخار:

در این قسمت از مجموعه اسب بخار، مسابقه ای برگزار می شود و پس از پایان فرصت ثبت رای، به قید قرعه سه نفر از شرکت کنندگان برنده جایزه ۵۰۰ هزار تومانی خواهند شد. همچنین در پایان فصل ششم اسب بخار، به سه نفر از شرکت کنندگان در مسابقه ها و نظرسنجی های این فصل، تلفن همراه سامسونگ اهدا می شود.

در این قسمت سوال شده که “تصویر کابین نمایش داده شده در برنامه، مربوط به چه خودرویی است؟” و مخاطبان این برنامه می توانند با مراجعه به صفحه رسمی اسب بخار در آیگپ و یا صفحه آیلند آیگپ در این نظرسنجی شرکت کنند.

آلبوم تصاویر شماره یک سایپا شاهین دنده ای:

عکاس: عرفان حمیدی

آلبوم تصاویر شماره دو سایپا شاهین دنده ای:

عکاس: علیرضا پاداش

آلبوم تصاویر تویوتا کمری هیبرید LE تاکسی:

آلبوم تصاویر پشت صحنه قسمت هفتم فصل ششم اسب بخار:

تصاویر: عرفان حمیدی/ علیرضا پاداش

با عضویت در کانال تلگرام اسب بخار از جدیدترین اخبار روز خودرو مطلع شوید

۵ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.