درگ جذاب فورد برانکو و جیپ رانگلر + ویدیو

درگ جذاب فورد برانکو و جیپ رانگلر
درگ جذاب فورد برانکو و جیپ رانگلر

وقتی صحبت از یک خودروی آفرودی تمام عیار می شود، دو نام به چشم می خورند که بیش از سایر نام ها می درخشند؛ فورد برانکو و جیپ رانگلر دو خودرویی که طرف‌داران هر کدام از آن ها بر روی توانایی هایشان شرط می بندند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

فهرست مطالب

در یک مسابقه می خواهیم این دو را در مقابل یکدیگر به چالش بکشیم. این ویدیو که از یک کانال یوتیوبی برداشته شده است، رقابت درگ میان برانکو و رانگلر را نشان می دهد که در یک مسیر از پیش طراحی شده برگزار می شود. البته ما خوب می دانیم که این مسابقه بیش تر جنبه سرگرمی دارد! زیرا فقط افراد اندکی پیدا می شوند که کنجکاو تماشای درگ این دو هستند!

مشخصات فنی فورد برانکو و جیپ رانگلر

در بحث فنی، فورد برانکو و جیپ رانگلر با نسخه های چهاردر خود در میدان حاضر شده اند. جیپ رانگلر مورد نظر از پیشرانه ۳.۶ لیتری V6 بنزینی پنتاستار بهره می برد که ۲۸۵ اسب بخار قدرت و ۳۵۳ نیوتن متر گشتاور دارد. فورد برانکو هم به پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۳ لیتری توربو شارژ اکو بوست مجهز است که قدرت کم تری نسبت به پیشرانه جیپ تولید می کند. اگرچه این پیشرانه ۲۷۵ اسب بخار توان دارد، اما گشتاور ۴۲۷ نیوتن متری آن از جیپ به مراتب بیش تر است.

علت برتری رانگلر بر برانکو

نکته قابل توجه این جاست که برانکو به طور کلی از رانگلر سنگین تر است. البته ما این جا اعداد و ارقام دقیقی از وزن فورد برانکو و جیپ رانگلر در دست نداریم، چراکه از میزان تجهیزات نصب شده بر روی خودروها باخبر نیستیم. طی دو مسابقه متفاوت، برانکو مسیر یک چهارم مایل را دیرتر از رانگلر پیمود و همین موضوع باعث بروز حساسیت در برخی طرف‌داران فورد شد. آن ها مدعی بودند که به دلیل عدم شرکت دادن نسخه V6 از برانکو، مسابقه عادلانه نبوده است! اما شما چه فکر می کنید؟ آیا واقعاً نسخه ۶ سیلندر برانکو از پس رانگلر برمی آید؟ نظرات خودتان را ما به اشتراک بگذارید.

سپهر عظیمی

پایگاه خبری اسب بخار

مشخصات فنی جیپ رانگلر چیست؟

جیپ رانگلر مورد نظر از پیشرانه ۳.۶ لیتری V6 بنزینی پنتاستار بهره می برد که ۲۸۵ اسب بخار قدرت و ۳۵۳ نیوتن متر گشتاور دارد.

مشخصات فنی فورد برانکو چیست؟

فورد برانکو هم به پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۳ لیتری توربو شارژ اکو بوست مجهز است که قدرت کم تری نسبت به پیشرانه جیپ تولید می کند. اگرچه این پیشرانه ۲۷۵ اسب بخار توان دارد، اما گشتاور ۴۲۷ نیوتن متری آن از جیپ به مراتب بیش تر است.

برنده درگ فورد برانکو و جیپ رانگلر کیست؟

طی دو مسابقه متفاوت، برانکو مسیر یک چهارم مایل را دیرتر از رانگلر پیمود و همین موضوع باعث بروز حساسیت در برخی طرف‌داران فورد شد.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.