حضور متفاوت آمیکو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو

حضور متفاوت آمیکو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو
حضور متفاوت آمیکو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو

حضور متفاوت آمیکو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو نشان می دهد این تولیدکننده به رغم نداشتن خودروی برقی در سبد محصولاتش، در تلاش است با ترکیب طراحی، تصویر و دکورسازی، با عمق بیش تری به معرفی حصولات خود بپردازد.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، ارس خودرو دیزل (آمیکو) از جمله شرکت های قدیمی در حوزه کار و تجاری به شمار می رود که مصرف کنندگان و علاقه‌مندان به این نوع خودروها شناخت کاملی از آن به دست آورده اند. این خودروساز طی مدت زمانی که از ورودش به عرصه تولید خودروهای کار و تجاری می گذرد، با تولید و عرضه محصولات متنوع سبک و سنگین کار و تجاری موفق شده است بخش های مختلف و متنوعی از بازار را پوشش بدهد.

گزارش ویدیویی حضور آمیکو در نمایشگاه تحول صنعت خودرو

امسال، آمیکو انواع پیکاپ، کامیونت، کامیون و کشنده در تناژ مختلف را تولید کرده است، ضمن این که، به طور مرتب و متناوب با توجه به مطالعات بازار و استخراج نیازها با به‌روزرسانی محصولاتش امکانات جدیدی ارائه کرده است. آمیکو علاوه بر به‌روزرسانی و عمق بخشی به داخلی سازی، افزایش کیفیت و تولید محصول سازگار با محیط زیست را نیز در دستور کار قرار داده است. این مسئله برای ارس خودرو دیزل به یک امر حیاتی و یک اصل ضروری بدل شده است.

حضور متفاوت آمیکو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو
حضور متفاوت آمیکو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو

در واقع، این شرکت با توجه به موقعیت کارخانه واقع در جلفا، از یک سو، باید با رقبای قدرتمند داخلی دست و پنجه نرم کند و از سوی دیگر، با توجه به موقعیت جغرافیایی‌اش، باید محصولاتی تولید کند که در صورت فراهم شدن شرایط بتواند با سرعت وارد بازار کشورهای همسایه شود.

در همین حال این شرکت با توجه به نوع مصرف محصولات تولیدی‌اش تلاش کرده است هم‌زمان با افزایش توان فنی و کیفی این خودروها، استقامت آن ها را نیز افزایش دهد. همین مسئله موجب شده است این محصولات با جمله «کمر آمیکو خم نمی شود» میان رانندگان معروف و شناخته شود. ضمن این که، در سال های اخیر با معرفی و عرضه پیکاپ آسنا توانسته است فرهنگ جدیدی در استفاده از این خودروها ایجاد کند.

پیکاپ آمیکو آسنا
پیکاپ آمیکو آسنا

با این حال، این شرکت طی یکی دو سال اخیر سعی کرده است به جای معرفی محصولات جدید، علاوه بر به‌روزرسانی محصولات از نظر کیفی، کاربری های جدیدی را معرفی و روی محصولات خود سوار کند. این بار نیز آمیکو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو با یک کاربری جدید، علاقه‌مندان به این برند را با کامیون ۱۹۲۹ آتش نشانی سورپرایز کرد. ضمن این که، علاوه بر معرفی کامیون ۱۹۲۹ با کاربری آتش نشانی، آمیکو آسنا با کاربری حمل پول، ام ۲۶۳۱ و ام ۱۹۲۹ را نیز به معرض دید عموم درآورده است.

حضور متفاوت آمیکو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو
حضور متفاوت آمیکو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو

همچنین آمیکو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو تلاش کرده است که با غرفه آرایی متفاوت، قابلیت های استفاده از محصولاتش را در شرایط و جغرافیای متفاوت معرفی کند. استقبال از این غرفه نشان می دهد که ترکیب هنر و صنعت برای بازدیدکنندگان جذاب بوده است. در این میان، کاربری آتش نشانی کامیون ۱۹۲۹ فضای متفاوت تری را پیش روی بازدیدکنندگان قرار داده بود. بنابراین گزارش دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو با محوریت خودروهای برقی طی روزهای ۲۳ تا ۲۶ آبان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی در جریان خواهد بود. ساعات بازدید نیز از ۸ صبح تا ۱۵ بعدازظهر در نظر گرفته شده است.

۴.۲ امتیاز از ۵ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.