چری تیگو ۷ جدید معرفی شد + ویدیو و تصاویر

چری تیگو ۷ جدید معرفی شد + تصاویر
چند ساعت پیش، شرکت مدیران خودرو به عنوان شریک تجاری چری در ایران، چری تیگو ۷ جدید را در نمایندگی اتوخندان خود در جمع مهمانان و خبرنگاران معرفی کرد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

تیگو ۷ جدید نسبت به نمونه ی قبلی با ۱۸ تفاوت عرضه می شود. از مهمترین تغییرات ایجاد شده در چری تیگو ۷ می توان به بهبود متریال کابین، طراحی تریم داخلی جدید، تغییر ترکیب رنگ صندلی ها و رودریها، دوخت جدید قطعات چرمی، کنسول میانی جدید، ترمز پارک برقی، اتوهلد، طرح تیتانیومی کنسول، دو خروجی شارژر USB برای سرنشینان عقب، دستگیره ها و خسته گیر دست جدید، سامانه ی حرکت در سراشیبی، رینگ های ۱۰ پره ی تراش خورده و… اشاره کرد. این خودروی کراس اوور که پرچمدار فعلی چری در ایران شناخته می شود، قرار است که در نسخه ی به روزتر و فیس لیفت با همان پیشرانه ی ۱٫۵ لیتری توربو ۱۴۷ اسب بخار و ۲۱۰ نیوتن متر گشتاور عرضه شود. از ابتدای تولید چری تیگو ۷ در سال ۹۶ تا به امروز بیش از ۶ هزار مشتری این خودروی کراس اوور چینی را انتخاب کرده اند. در حال حاضر این خودرو همچنان گرانترین محصول چینی مونتاژ ایران شناخته می شود که به روش CKD در کارخانه ی مدیران خودرو، قطعات آن به هم متصل می شوند.
چری تیگو ۷ جدید معرفی شد + تصاویر
در حال حاضر تولید چری تیگو ۷ جدید در مدیران خودرو انجام می شود و مشتریان می توانند از این پس این خودروی کراس اوور لوکس چینی را برای تحویل در ماه های آتی ثبت نام کنند. شرکت مدیران خودرو قیمت قطعی تیگو ۷ جدید را اعلام نکرده است. اما در بخشنامه ی جدید فروش این شرکت، این خودرو با پیش پرداخت ۲۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای تحویل ۱۲۰ روزه ثبت نام می شود.

پایگاه خبری اسب بخار
عکس ها: عرفان حمیدی

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.