اولین شرایط فروش جک S3 در سال 1400 با اعلام قیمت

شرایط فروش جک S3 با مدل 1400
شرایط فروش جک S3 با مدل ۱۴۰۰

به تازگی شرکت کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی جک S3 را با قیمت قطعی و موعد تحویل ۴۵ روزه اعلام کرده است. بر اساس این بخشنامه خودروهای ثبت نامی با مدل ۱۴۰۰ تحویل مشتریان داده می شوند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، با توجه به بخشنامه فروش نقدی و اقساطی S3 قیمت این کراس اوور مونتاژی با مدل ۱۴۰۰ و در رنگ های سفید و مشکی، ۴۹۹ میلیون تومان اعلام شده است. در شرایط فروش اقساطی جک S3 مشتریان می توانند تا با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان این خودرو را تحویل بگیرند و از سویی الباقی بهای خودرو را به صورت اقساط ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه بپردازند.

حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی جک S3 در اسب بخار

شرایط فروش نقدی و اقساطی جک S3 با مدل 1400
شرایط فروش نقدی و اقساطی جک S3 با مدل ۱۴۰۰

معرفی کوتاه جک S3 به بهانه شرایط فروش نقدی و اقساطی این خودرو با مدل ۱۴۰۰:

جک اس ۳ یک کراس اوور جمع و جور چینی به حساب می آید و چند سالی است که در کارخانه کرمان موتور به روش CKD تولید و مونتاژ می شود. این خودرو به پیشرانه ۱٫۶ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که ۱۰۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۵۵ نیوتن متر تولید می کند. توان این پیشرانه توسط جعبه دنده اتوماتیک CVT به چرخ های جلوی این کراس اوور جمع و جور منتقل می شود. دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری، رینگ های آلومینیومی ۱۶ اینچی، سنسور نور، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، کروز کنترل، تریم داخلی چرم مصنوعی، سنسور باد لاستیک، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز، فرمان کمکی برقی، حالت تعویض دنده مصنوعی جعبه دنده CVT، حالت اسپرت و برفی جعبه دنده، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان و… از جمله امکانات جک S3 به حساب می آید.

عکس ها: عرفان حمیدی / اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.