شرایط فروش دیگنیتی پرستیژ اعلام شد – دی 1401

شرایط فروش دیگنیتی پرستیژاعلام شد
شرایط فروش دیگنیتی پرستیژ اعلام شد

تالار خودرو بورس کالا دوشنبه هفته آینده ۵ دی ماه میزبان ۵۰۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ خواهد بود.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، تالار خودرو بورس کالا دوشنبه هفته آینده ۵ دی میزبان ۵۰۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ خواهد بود. به این ترتیب قرار است ۱۲۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ سفید (تریم مشکی)، ۱۲۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ سفید (تریم قرمز)، ۱۲۷دستگاه دیگنیتی پرستیژ مشکی (تریم قرمز) و ۱۲۷ دستگاه دیگنیتی پرستیژ مشکی (تریم مشکی) روی تابلو معاملات برود.

بهمن موتور هر دستگاه دیگنیتی پرستیژ را به قیمت ۹۹۷ میلیون تومان عرضه می کند که ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعا به مبلغ ۳۳ میلیون و ۹۸۳ هزار و ۹۰۲ تومان شامل ۲۹ میلیون و ۸۹۲ هزار تومان بابت مالیات و عوارض شماره گذاری، ۴۳ هزار و ۵۰۰ تومان بابت هوشمندسازی کارت خودرو، ۵۰ هزار تومان بابت هزینه خدمات پست، ۲۸۰ هزار تومان بابت تولید پلاک و شماره گذاری و ۳ میلیون و ۷۱۸ هزار و ۴۰۲ تومان بابت بیمه شخص ثالث به آن افزوده می شود.

هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو است و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار است.

خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از عاملیت های مجاز شرکت را از طرق پورتال فروش شرکت بهمن موتور به آدرس bahman.iranecar.com انتخاب کنند.

همچنین خریداران ملزم به واریز وجه هزینه های جانبی همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی به نام شرکت بهمن موتور هستند. کلیه هزینه های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب شرکت بهمن موتور واریز شود.

درصد پیش پرداخت سفارش خرید خودروها در این شرایط فروش دیگنیتی پرستیژ ۵۰ درصد و تاریخ تحویل آنها ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ خواهد بود.

تاریخ عرضهنام محصولتعداد عرضهقیمت پایهپیش پرداختتاریخ تحویل
۱۴۰۱/۱۰/۰۵دیگنیتی پرستیژ سفید (تریم مشکی)۱۲۶۹۹۷/۰۰۰/۰۰۰۵۰۱۴۰۱/۱۲/۱۴
۱۴۰۱/۱۰/۰۵دیگنیتی پرستیژ سفید (تریم قرمز)۱۲۶۹۹۷/۰۰۰/۰۰۰۵۰۱۴۰۱/۱۲/۱۴
۱۴۰۱/۱۰/۰۵دیگنیتی پرستیژ مشکی (تریم مشکی)۱۲۷۹۹۷/۰۰۰/۰۰۰۵۰۱۴۰۱/۱۲/۱۴
۱۴۰۱/۱۰/۰۵دیگنیتی پرستیژ مشکی (تریم قرمز)۱۲۷۹۹۷/۰۰۰/۰۰۰۵۰۱۴۰۱/۱۲/۱۴
۴ امتیاز از ۱۷ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.