نمایندگی آمیکو در خرم آباد افتتاح شد

نمایندگی ارس خودرو در خرم آباد
نمایندگی ارس خودرو در خرم آباد

پنجاه و یکمین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ارس خودرو دیزل (آمیکو) در استان لرستان آغاز به کار کرد.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777

به گزارش روابط عمومی آمیکو، اولین نمایندگی آمیکو در استان لرستان و در شهر خرم آباد با کد ۲۴۰۲ فعالیت خود را آغاز کرد.
مراسم افتتاحیه روز سه شنبه دوم آبان ماه در محل نمایندگی آمیکو در خرم آباد با حضور مدیران دفتر مرکزی آمیکو و میهمانان این نمایندگی برگزار شد.
لازم به ذکر است، گسترش ارایه خدمات فروش و پس از فروش در کنار تامین قطعات مورد نیاز مشتریان گروه صنعتی آمیکو در استان لرستان و پوشش دهی در محور تهران – مرکزی – خرم آباد از جمله اهداف اعطای این نمایندگی بوده است. همچنین تجمیع کارخانجات و صنایع گوناگون و پاسخ به تقاضای موجود در راستای تامین خودروهای مورد نیاز و خدمات پس از فروش و قطعات از جمله دیگر عوامل حضور آمیکو در مرکز استان لرستان بوده است.
نمایندگی آمیکو در شهر خرم آباد با فاصله حدود ۴۰۰ کیلومتر به سایر نمایندگی ها در شهرهای کرمانشاه و اصفهان قرار گرفته و به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی قادر به خدمت رسانی به حاشیه شهرهای همدان و اراک نیز خواهد بود.
گفتنی است، پنجاه و یکمین نمایندگی آمیکو در استان لرستان به نشانی خرم آباد، بعد از پل ماسور، روبروی شرکت نفت، نرسیده به فرودگاه خرم آباد با شماره تماس( ۰۶۶۳۳۴۳۱۴۹۴ ) به مدیریت آقای علیرضا م میرزاییان آماده خدمت رسانی به مشتریان و مصرف کنندگان محصولات آمیکو خواهد بود.

۵ امتیاز از ۱ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.