حضور آمیکو در نمایشگاه خودرو تبریز + شرایط فروش

آمیکو در نمایشگاه تبریز 1402
آمیکو در نمایشگاه تبریز ۱۴۰۲

ارس خودرو دیزل با شرکت در رویدادهای خودرویی سراسر کشور، زمینه های آشنایی بیش تر مشتریان با محصولات خود را فراهم کرده است، اما این بار، حضور آمیکو در نمایشگاه خودروی تبریز با یک پیشنهاد ویژه همراه شده است.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، ارس خودرو دیزل یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین شرکت های تجاری ساز در ایران به شمار می آید. این شرکت، که با نام آمیکو شناخته می شود، طی سالیان فعالیت خود توانسته است محصولات متفاوت، متنوع با کارایی و کاربری ها خاص را تولید و عرضه کند. محصولاتی که با توجه به کیفیت و قدرت و کم استهلاک بودن مورد پسند بسیاری از فعالان حمل و نقل و مصرف کنندگان محصولات کار و تجاری واقع شود. همچنین این محصولات مورد توجه بسیاری از سازمان ها و شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل، ترابری، معدن و… قرار گرفته است.

آمیکو در نمایشگاه تبریز 1402
آمیکو در نمایشگاه تبریز ۱۴۰۲

این در حالی است که طی سال های اخیر، رقابت در کلاس خودروهای سنگین بیش از گذشته تگاتنگ‌تر شده است. با این وجود، استقبال از محصولات آمیکو و مداومت در تولید نشان می دهد هم توانسته اند همچنان خود را در گزینه های انتخاب اول بازار نگه دارند و هم این که هنوز محصولات این شرکت با مشخصات فنی و کیفی به روزتر درحال تولید است. آمیکو با درک وضعیت اقتصادی کشور و نیز فراهم کردن شرایط مناسب تر برای مشتریان خود، ضمن تلاش برای افزایش سطح فنی و کیفی محصولات خود، با حضور در نمایشگاه، شرایط فروش ویژه و متنوعی را چاشنی کار کرده است تا علاقه‌مندان به تولیدات این شرکت متناسب با سرمایه هایشان نسبت به خرید خودروی مدنظر اقدام کنند.

شرایط فروش آمیکو در نمایشگاه تبریز 1402
شرایط فروش آمیکو در نمایشگاه تبریز ۱۴۰۲

آمیکو این شرایط را در نمایشگاه خودروی تبریز نیز به مشتریان عرضه و شرایط فروش اقساطی را فراهم کرده است. آمیکو در بیست و هفتمین نمایشگاه خودروی تبریز علاوه بر ارائه محصولات با مشاوره فنی و همزمان تست خودروهای سنگین، امکان فروش به صورت «تحویل فوری» را نیز برای مشتریان مهیا کرده است. در واقع، اختصاص فضای ۴ هزار متری برای تست محصولات حاضر در این نمایشگاه، این فرصت را در اختیار مردم قرار داده است که بتوانند در کمال آرامش و با خیال راحت از نزدیک این محصولات را مشاهده و لمس کنند و با تمام زیر و بم ها، امکانات و مشخصات فنی‌اش آشنا شوند.

آمیکو در نمایشگاه تبریز 1402
آمیکو در نمایشگاه تبریز ۱۴۰۲

همچنین ارس خودرو دیزل تخصیص خدمات ویژه‌ی پس از فروش برای خریدهای عمده و ارگانی را از در این رویداد برای مشتریانش در نظر گرفته شده است. خودروهای M2631 و محصول ۱۹۲۹C، با کاربری میکسر، کمپرسی و باری، از جمله محصولاتی هستند که آمیکو در بیست و هفتمین نمایشگاه خودروی تبریز امکان تست و تحویل فوری آن را برای صاحبان مشاغل و فعالان در حوزه مرتبط را فراهم کرده است.

آمیکو در نمایشگاه تبریز 1402
آمیکو در نمایشگاه تبریز ۱۴۰۲

علاقه‌مندان به تست و آشنایی هر چه بیش تر، می توانند با حضور در نمایشگاه بین المللی خودروی تبریز سالن پروین اعتصامی، غرفه شماره یک از نزدیک با محصولات ارس خودرو دیزل آشنا شوند و علاوه بر گرفتن مشاوره های فنی، امکان تست و بررسی های بیش تر و دقیق تر را برای خود فراهم کنند.

بیست و هفتمین نمایشگاه خودرو تبریز و قطعات وابسته از ۱۸ مهر ماه آغاز و تا ۲۱ مهر ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان می توانند از ۱۶ تا ۲۱ به بازدید از جدیدترین دستاوردهای این صنعت بپردازند.

۳.۵ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.