فهرست قیمت جدید محصولات چری و ام وی ام اعلام شد

فهرست قیمت جدید محصولات چری و ام وی ام اعلام شد
شرکت مدیران خودرو صبح امروز به صورت رسمی تایید کرد که بهای تمام شده ی محصولاتش حدود ۵۵ درصد افزایش پیدا کرده است. در پی این اقدام، فهرست قیمت جدید محصولات ام وی ام و چری منتشر شده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

شرکت مدیران خودرو می گوید که با توجه به نوسان بهای ارز و تغییر قیمت دلار برای خودروسازان از ۴۲۰۰ تومان به حدود ۹ هزار تومان، این افزایش قیمت رخ داده است. این شرکت در متن های خبری مختلف اعلام کرده که اگر دولت بهای ارز مرجع را برای خودروسازان کاهش دهد، قیمت محصولات ام وی ام و چری را هم کم می کند. چند ساعت پیش، قبل از اعلام فهرست جدید قیمت محصولات مدیران خودرو، گروه مستند اسب بخار اعلام کرد که با توجه به افزایش قیمت بهای دلار و سایر ارزها برای خودروسازان، باید شاهد افزایش قیمت های شدید در شرکت های خودروسازی خصوصی باشیم. بدیهی است که وقتی خودروسازان خصوصی کشور محصولاتشان را با داخلی سازی کمتر از ۳۰ درصد عرضه می کنند، سهم عمده ای قیمت خودروهایشان به صورت مستقیم به وضعیت بازار ارز مرتبط است.
به احتمال زیاد تا چند روز آینده، سایر خودروسازان خصوصی، قیمت رسمی محصولاتشان را تغییر می دهند. فهرست قیمت جدید محصولات مدیران خودرو به شرح زیر است:

نام خودروقیمت قدیم (تومان)قیمت جدید (تومان)
ام وی ام ۱۱۰S۴۱٫۹۰۰٫۰۰۰۶۴٫۹۴۵٫۰۰۰
ام وی ام ۳۱۵h۵۷٫۵۰۰٫۰۰۰۸۹٫۱۲۵٫۰۰۰
ام وی ام X22 دنده ای۶۹٫۹۰۰٫۰۰۰۱۰۸٫۳۴۵٫۰۰۰
ام وی ام ام X22  دنده ای اسپرت اکسلنت۷۲٫۸۰۰٫۰۰۰۱۱۲٫۸۴۰٫۰۰۰
ام وی ام X22  اتوماتیک اسپرت اکسلنت۸۳٫۶۰۰٫۰۰۰۱۲۹٫۵۸۰٫۰۰۰
ام وی ام X33 اسپرت۹۶٫۲۰۰٫۰۰۰۱۴۹٫۱۱۰٫۰۰۰
چری آریزو۵ دنده ای۸۱٫۰۰۰٫۰۰۰۱۲۵٫۵۵۰٫۰۰۰
چری آریزو۵ توربو۱۰۰٫۶۰۰٫۰۰۰۱۵۵٫۹۳۰٫۰۰۰
چری تیگو۵ آپشنال۱۲۸٫۰۰۰٫۰۰۰۱۹۸٫۴۰۰٫۰۰۰
چری تیگو۷۱۷۷٫۵۰۰٫۰۰۰۲۷۷٫۰۰۰٫۰۰۰

در صورتی که روند فروش مدیران خودرو همچنان بر اساس طرح های پیش فروش چند ماهه باشد و رویکرد گذشته این شرکت برای تحویل خودروها به صورت فوری انجام نشود، به احتمال زیاد در روزهای آتی با تطبیق پذیری قیمت محصولات چری و ام وی ام بر اساس بهای جدید کارخانه، بهای تمام شده خودروهای مختلف مدیران خودرو در بازار هم افزایش پیدا می کند.

گروه مستند اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.