فروش سریع خودرو با خودرو 45 در کمترین زمان

فروش سریع خودرو با خودرو 45
فروش سریع خودرو با خودرو ۴۵

ماشینی که زیر پایتان است را می‌خواهید عوض کنید اما به خاطر اینکه مدت‌ها ممکن است طول بکشد تا ماشین به فروش برود و ماشین نو بخرید نگران هستید؟ شاید هم به شدت پول لازم شده‌اید و برای فروش ماشین‌سواری که به نمایشگاه‌ها و … سپرده‌اید لحظه‌شماری می‌کنید، اما همیشه از سوال فروش ماشین چه خبر؟ جواب بازار کساد است را گرفته‌اید!

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

به نظر شما چطور می‌توانید ماشین را به صورت آنی بفروشید که هم پولی که لازم است دستتان بیاید و هم بتوانید ماشین قدیمی‌تان را  به صورت سر به سر با یک خودروی جدید عوض کنید؟ خودرو۴۵ پاسخ این سوالتان است. برای فروش سریع خودرو با خودرو۴۵ نیازی به انجام مراحل خاص یا رعایت پیش شرط‌های سخت و عجیب ندارید. چون این پلتفرم آمده تا فروش ماشین‌های دست دوم و کارکرده را برای همه آسان کند.

بنابراین اگر ماشین‌سواری ایرانی یا خارجی کارکرده دارید و می‌خواهید آن را فوری و در عرض چند روز بفروشید، نام خودرو۴۵ را به خاطر داشته باشید.

مراحل فروش سریع خودرو با خودرو ۴۵

فروش سریع خودرو با خودرو 45
فروش سریع خودرو با خودرو ۴۵

کسانی که می‌خواهند فروش سریع خودرو با خودرو ۴۵ را انجام دهند، باید مراحل دقیق انجام این کار را بشناسند. در اینجا قدم به قدم مراحلی که باید در این پلتفرم طی کنید تا بتوانید ماشین خودتان را فوری و آسان بفروشید برایتان آورده‌ایم.

ثبت‌نام در سایت خودرو ۴۵ برای فروش خودرو

برای فروش هر ماشینی با خودرو ۴۵ باید اول در سایت خودرو ۴۵  به آدرس /https://khodro45.com/sell ثبت‌نام کنید. در قسمت فروش خودرو می‌توانید مشخصات ماشینی که می‌خواهید بفروشید را وارد کرده و درخواست فروش آن را ثبت کنید.

برای شروع فروش خودرو در خودرو ۴۵ روی منویی که به همین اسم نام‌گذاری شده است کلیک کنید. سپس برند خودرو، مدل خودرو، سال ساخت ماشین، میزان کارکرد آن، شهری که ماشین در آن است و شماره تلفن همراهتان را در باکس‌های مشخص شده وارد کنید. پس از آن با زدن تیک موافقت‌نامه قوانین سایت و دکمه درخواست فروش  خودرو می‌توانید وارد مرحله بعدی ارزیابی و قیمت‌گذاری ماشین شوید.

تعیین قیمت حدودی ماشین کارکرده توسط خودرو ۴۵

با توجه به اطلاعاتی که در بخش قبل برای خودروی سواری وارد کرده‌اید، خودرو ۴۵ قیمت حدودی ماشین را در قدم بعدی برایتان تعیین می‌کند. این قیمت بدون کارشناسی کامل خودرو در نظر گرفته شده و ممکن است پس از کارشناسی شدن ماشین، قیمت خودروی کارکرده‌تان بالاتر یا پایین‌تر تعیین شود.

با این وجود، در این بخش می‌توانید یک بازه عددی از قیمت معاملات ماشین خودتان در بازار را ببینید. همچنین در بالای بخش قیمت‌گذاری ماشین شرایط آن برای فروش هم مشخص شده و می‌توانید مطلوب بودن یا نبودن وضعیت آن برای فروش را بررسی کنید.

تعیین زمان کارشناسی کامل خودرو با خودرو ۴۵

فروش سریع خودرو با خودرو 45
فروش سریع خودرو با خودرو ۴۵

برای نهایی شدن قیمت ماشین و فروش سریع ماشین با خودرو ۴۵ لازم است که ماشین را برای کارشناسی آماده کنید. این آماده‌سازی در بخش تعیین قرار فروش انجام می‌شود. به محض اینکه روی دکمه تعیین قرار فروش کلیک می‌کنید، باکس‌هایی برایتان نمایش داده می‌شوند که باید در آن‌ها آدرس شعبه‌ای که می‌خواهید ماشین را برای کارشناسی ببرید، روز و ساعت مراجعه و در نهایت نام و نام خانوادگی خودتان را وارد کنید.

سپس با زدن دکمه قرار فروش می‌توانید زمان کارشناسی ماشین کارکرده را نهایی کنید. در این بازه زمانی می‌توانید با مراجعه به شعبه انتخاب‌شده وضعیت فنی و بدنی ماشین را ارزیابی کرده و از قیمت نهایی که برای ماشین تعیین می‌شود باخبر شوید.

قیمت‌گذاری نهایی ماشین توسط خودرو ۴۵

پس از مراجعه به شعبه خودرو ۴۵، کارشناسان فنی تمام قسمت‌های بدنی، داخلی و فنی ماشین را به طور کامل ارزیابی می‌کنند. در صورتی که ماشین تصادفی باشد یا قطعات آن صدمه دیده باشند، قیمتی که برای خودروی شما تعیین می‌شود ممکن از بازه قیمتی که در همان ابتدای ثبت‌نام در سایت مشاهده کردید کمتر شود.

برای کسانی که ماشین سالم و سرحالی دارند و سرویس‌های آن را به موقع انجام داده‌اند این موضوع برعکس است و قیمت ماشین ممکن است حتی از عدد تقریبی اولیه هم بیشتر شود.

فروش ماشین به خودرو ۴۵ یا سایر خریداران

پس از نهایی شدن کارشناسی و قیمت‌گذاری فروش ماشین کارکرده، دو راه پیش روی شما وجود دارد. اولین راه فروش سریع خودرو به کارشناسان خودرو ۴۵ و دریافت مبلغ به صورت آنی است. راه دوم قرار دادن ماشین با شرایط و ویژگی‌های آن در ویترین سایت خودرو ۴۵ و فروش آن به خریداران دیگر است.

با توجه به شرایطی که دارید و بازه زمانی که می‌خواهید ماشین را بفروشید، این امکان برایتان در نظر گرفته شده که ماشین را به صورت فوری و با قیمت توافق شده به خودرو ۴۵ بفروشید. یا اینکه آن را در پلتفرم خودرو ۴۵ قرار دهید تا مشتری برای آن پیدا شود.

انتخاب یکی از این راه‌ها کاملا به شرایط و نظر فروشنده خودرو کارکرده بستگی دارد و با آزادی و اختیار کامل می‌توانید یکی از گزینه‌های بالا را برای فروش ماشین دست دوم خودتان انتخاب کنید.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.