کیا اسپورتیج JBL Black Edition معرفی شد

کیا اسپورتیج JBL Black Edition

کمپانی «کیا» نسخه خاصی از «اسپورتیج» با نام “JBL Black Edition” را برای بازار انگلستان معرفی کرده است که با قیمت ۳۸.۵۸۹ دلاری خصوصیات جذابی ارائه می دهد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

اساس نام گذاری این نسخه محدود، سیستم صوتی حرفه ای JBL در آن است که ۸ اسپیکر به همراه ساب‌ووفر و آمپلی‌فایر اضافه به صورت استاندارد در این خودرو قرار دارد. اما این تنها تفاوت این نسخه نسبت به نسخه معمولی اسپورتیج نیست. در ظاهر این خودرو هم تغییراتی دیده می شود. تمامی قطعات بدنه اعم از جلوپنجره، رینگ ها و ورودی های هوا همگی به رنگ مشکی درآمده اند تا یک نسخه خاص از اسپورتیج را داشته باشیم. در تمام قسمت های بدنه، به جز چراغ های عقب و جلو، رنگ مشکی در طراحی دیده می شود و حتا نام اسپورتیج در قسمت عقب با رنگ مشکی نوشته شده است.

درون خودرو امکانات و آپشن های جذابی مثل دوربین ۳۶۰ درجه، سنسورهای پارک عقب و جلو، سقف سانروف پانارومیک، چراغ های اتوماتیک جلو و چراغ های تمام ال ای دی عقب، دکمه استارت، گرم کن صندلی های جلو و عقب و گرم کن فرمان از جمله امکاناتی هستند که به صورت استاندارد در این خودرو وجود دارند. صفحه نمایش ۸ اینچی در وسط آخرین نرم افزار اطلاعات و سرگرمی کیا را ارائه می دهد که قابلیت اتصال اپل کارپلی و اتو اندروید را دارد. در کیا اسپورتیج JBL Black Edition امکانات هوشمند کمکی راننده هم وجود دارد. سیستم حرکت بین خطوط، نوربالای خودکار، سیستم تشخیص محدودیت سرعت، سیستم تشخیص توجه تمرکز راننده، سیستم کمکی کاروان کش، سیستم کنترل حرکت در سربالایی و سراشیبی، سیستم جلوگیری از تصادف و سنسور تشخیص عابر پیاده از جمله این آپشن ها هستند.

کیا اسپورتیج JBL Black Edition

برای کیا اسپورتیج JBL Black Edition امکان سفارش دو پیشرانه فراهم است. اولین پیشرانه موتور ۱.۶ لیتری توربوشارژ با پاشش مستقیم سوخت موسوم به T-GDi است که حداکثر خروجی ۱۷۴ اسب بخار قدرت را دارد. قدرت این پیشرانه توسط جعبه دنده ۶ سرعته دستی و یا ۷ سرعته اتوماتیک دوکلاچه به چرخ ها منتقل می شود.

پیشرانه دیگر، موتور ۱.۶ لیتری توربو دیزل CRDi است که با سیستم هیبرید منطبق شده است و خروجی ۱۳۴ اسب بخار را دارد که این پیشرانه هم با جعبه دنده های دستی و اتوماتیک ذکرشده هماهنگ می شود.

همان طور که گفته شد این نسخه از اسپورتیج مخصوص بازار انگلستان طراحی و معرفی شده است و قیمت آن معادل ۳۸.۵۸۹ دلار است.

محمدرضا پاداش

پایگاه خبری اسب بخار

کیا اسپورتیج JBL Black Edition مختص به چه بازاری است و چه قیمتی دارد؟

این نسخه از اسپورتیج مخصوص بازار انگلستان طراحی و معرفی شده است و قیمت آن معادل ۳۸.۵۸۹ دلار است.

کیا اسپورتیج JBL Black Edition چه امکانات و آپشن هایی دارد؟

دوربین ۳۶۰ درجه، سنسورهای پارک عقب و جلو، سقف سانروف پانارومیک، چراغ های اتوماتیک جلو و چراغ های تمام ال ای دی عقب، دکمه استارت، گرم کن صندلی های جلو و عقب و گرم کن فرمان از جمله امکاناتی هستند که به صورت استاندارد در این خودرو وجود دارند. سیستم حرکت بین خطوط، نور بالای خودکار، سیستم تشخیص محدودیت سرعت، سیستم تشخیص توجه تمرکز راننده، سیستم کمکی کاروان کش، سیستم کنترل حرکت در سربالایی و سراشیبی، سیستم جلوگیری از تصادف و سنسور تشخیص عابر پیاده از جمله این آپشن های دیگر در این خودرو هستند.

چه پیشرانه هایی برای کیا اسپورتیج JBL Black Edition قابل سفارش هستند؟

پیشرانه موتور ۱.۶ لیتری توربوشارژ با پاشش مستقیم سوخت موسوم به T-GDi است که حداکثر خروجی ۱۷۴ اسب بخار قدرت را دارد. پیشرانه دیگر موتور ۱.۶ لیتری توربو دیزل CRDi است که با سیستم هیبرید منطبق شده است و خروجی ۱۳۴ اسب بخار را دارد.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.