شرایط فروش مدیران خودرو لغو شد!

لغو شرایط فروش مدیران خودرو
لغو شرایط فروش مدیران خودرو

با وجود این که قرار بود از امروز فروش اینترنتی محصولات مدیران خودرو در وبسایت ام وی ام و فونیکس آغاز شود، اطلاعیه جدید این شرکت خبر از لغو این شرایط فروش می دهد.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

هفته گذشته بود که شرایط فروش اینترنتی محصولات مدیران خودرو رسانه ای شد و بر اساس این شرایط فروش قرار بود از امروز ششم اسفند، فروش خودروهای دو نشان ام وی ام و چری آغاز شود. بر همین اساس بسیاری از مشتریان اقام به ساخت پروفایل در وبسایت این شرکت کردند و از زمان آغاز این شرایط فروش، عده زیادی از مخاطبین اسب بخار مشکل در ثبت نام را گزارش کردند. حالا اطلاعیه جدیدی در وبسایت مدیران خودرو منتشر شده که گویا این فروش اینترنتی به کلی لغو و برنامه های فروش این شرکا تغییر کرده اند.

متن اطلاعیه مدیران خودرو

لغو شرایط فروش مدیران خودرو
لغو شرایط فروش مدیران خودرو

به اطلاع کلیه متقاضیان خرید محصولات شرکت مدیران خودرو می رساند، برابر با بخشنامه وزارت محترم صمت در راستای تمرکز فروش کلیه خودروسازان در سامانه یکپارچه فروش خودرو، در حال حاضر، این شرکت از ثبت هر گونه درخواست خرید متقاضیان معذور است. بنابراین به محض دریافت آخرین دستورالعمل نحوه فروش از سوی وزارت صمت، موضوع به هموطنان عزیز اطلاع رسانی می شود.

به این ترتیب، فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام و فونیکس) به سامانه یکپارچه فروش خودرو منتقل خواهد شد و از این پس، مشتریان باید از این طریق برای خرید خودروهای مدیران اقدام کنند. مشخص نیست که اعلام شرایط فروش و لغو آن به چه دلیل بوده است و این عدم هماهنگی از کجا آب می خورد، اما آن چه حالا مشخص است دیگر خبری از ثبت نام خرید خودروهای مدیران در نمایندگی ها و حواشی آن نیست و به نظر می رسد قرار است سیستمی شفاف تر را برای عرضه محصولات فونیکس و ام وی ام داشته باشیم.

۲.۹ امتیاز از ۶۳ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.