جک S5 اتوماتیک روی خودروبرها

جک S5 اتوماتیک روی خودروبرها
روز دوشنبه، تریلر خودروبری جلوی درب پارکینگ هلدینگ کرمان خودرو منتظر ایستاده بود. روی این خودروبر جک S5 آبی رنگی دیده می شد. ولی احساس ما بر این بود که این خودرو با سایر S5 های موجود در بازار فرق دارد.
برای همین خود را به این تریلی رساندیم و متوجه شدیم که گویا S5 های اتوماتیک در حال حمل و ارسال به دفتر تهران است. این S5 اتوماتیک که نسخه تولید داخل بود، با رنگی خاص و امکانات ویژه روی خودروبر منتظر تحویل به شرکت کرمان موتور بود. قبلتر تصاویری در خصوص تولید جک S5 اتوماتیک از شرکت کرمان موتور منتشر شده بود که گاهی حواشی را با خود همراه داشت. با توجه به اینکه نسخه رویت شده از نمونه های آمده تحویل به مشتری است، دیگر نسخه نهایی و مستند برای تحویل به مشتریان قابل مشخص شده است. این خودرو به سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه، چهار کیسه هوا، استارت دکمه ای، ترمز پارک برقی، رینگ جدید، سنسور پارک جلو و… مجهز است و گیربکس آن شش سرعته اتوماتیک دوکلاچه بوده که با موتور دو لیتری توربو ۱۷۴ اسب بخار و ۲۶۵ نیوتون متر گشتاور عرضه می شود.
طبق بررسی های ما از نمایندگی های کرمان موتور، استقبال خوبی در پیش فروش S5 اتوماتیک از جانب مشتریان شده است و خیلی ها بخاطر سابقه خوب دنده ای این خودرو را پیش خرید کرده اند. جک S5 اتوماتیک این روزها قیمت ۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را در نمایندگی دارد و احتمالا در صورت ورود به بازار آزاد، تا ۹۴ میلیون تومان قیمت گذاری می شود. با حضور این کراس اوور توربو اتوماتیک در بازار رقابت جدید بین S5 و چری تیگو۵ آغاز می شود.
پیگیری ها نشان می دهد که در برخی استان ها، استقبال از جک S5 اتوماتیک به مراتب بیشتر از لیفان ۸۲۰ بوده است. همین مسئله صحت افزایش قیمت این خودرو را در بازار آزاد تایید می کند.
گالری تصاویر:

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

حسین دلاور

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.