فروشگاه اینترنتی امید یدک، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

فروشگاه اینترنتی امید یدک
فروشگاه اینترنتی امید یدک

امید یدک فعالیت خود را در زمینه تامین و فروش قطعات و لوازم خودرو های هیوندا و کیا و همچنین آینه و چراغ و چراغ خطر به صورت نو و استوک از سال ۱۳۹۸ به صورت فروش حضوری و غیر حضوری آغاز کرده و بستری مطمئن برای معاملات لوازم یدکی خودرو است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

سفارش شما با حذف واسطه ها و به صورت واردات مستقیم توسط خود مجموعه و یا از واردکننده های دست اول تامین میشود که مسلما باعث میشود کالای مورد نظرتان با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم
همچنین متعهد می شویم جهت جلب رضایت شما از خرید اینترنتی، لوازم یدکی با اصالت با بهترین قیمت و بالاترین ‌کیفیت را فراهم کنیم.
اگر درباره کالایی نیاز به اطلاعات تخصصی دارید می توانید با کارشناسان امید یدک تلفنی مشورت کنید و پس از اطمینان خرید خود را انجام دهید.

تلفن  09122244189, 02136055865, 02136610939

ایمیل  omidyadakhyundai@gmail.com

ما ۲۴ ساعته ۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

اهمیت چراغ جلو در خودرو

چراغ جلو علاوه بر اینکه در زیبایی خودرو تاثیر مستقیم دارد، موجب بهبود رانندگی در هوای تاریک نیز می گردد.

در برخی خودرو های Kia و Hyundai از لامپ های زنون در چراغ های جلو استفاده می شود و در زیر چراغ آن ها ترانسی قرار میگیرد که برق رسانی به چراغ را انجام میدهد چرا که برق مورد نیاز لامپ های زنون ولتاژ بالایی می باشد و قیمت این نوع چراغ ها نیز بالا می باشد.

در برخی دیگر از مدل ها چراغ ها دارای لامپ های نئون میباشند که به آن day light گفته میشود، کاربرد این چراغ ها جلب توجه عابر پیاده و دیگر وسایل نقلیه برای کاهش تصادفات در جاده ها می باشد.

بزرگترین مشکل در چراغ های جلو کدر شدن و کاهش نور آن می باشد که دلیلش آفتاب خوردن بیش از حد چراغ و فرسوده شدن آن می باشد.

اهمیت چراغ خطر

در بعضی خودروها، چراغ‌های خطر با چراغ‌های ترمز ترکیب شده‌اند و در یک قسمت مشترک واقع می‌شوند. در این حالت، وقتی راننده ترمز می‌زند و چراغ‌های ترمز روشن می‌شوند، چراغ‌های خطر نیز همزمان با آنها روشن می‌شوند. این طراحی به دلیل استفاده از چراغ‌های مشترک، هزینه ساخت و نصب را کاهش می‌دهد و فضای بیشتری روی بدنه خودرو را در اختیار می‌گذارد.

فروشگاه اینترنتی امید یدک
فروشگاه اینترنتی امید یدک

چراغ‌های خطر ماشین در شرایط خاصی مانند نور کم، باران، تاریکی، مه و تغییر در حالت و حرکت خودرو به کمک رانندگان و عابران اطلاع می‌دهند که خودرو در وضعیت خاصی قرار دارد و ممکن است موجب خطر یا تهدید شود. این اطلاعات کمک می‌کند تا دیگران بتوانند بهتر و ایمن‌تر با خودرو تعامل داشته باشند.

چراغ عقب در خودروها به عنوان یک سیستم ایمنی بسیار مهم عمل می کند. وظیفه اصلی چراغ خطر، جلب توجه رانندگان دیگر به وضعیت خاصی که راننده در آن قرار دارد است. این وضعیت می تواند شامل تصادف، خرابی خودرو، توقف ناگهانی و غیره باشد.

با فعال کردن چراغ خطر، راننده می تواند به سایر رانندگان اعلام کند که خودرویش در موقعیت غیرطبیعی قرار دارد و باید احتیاط کنند. این کار باعث می شود سایر رانندگان هشدار داده شوند و از سرعت کم کرده یا فاصله بگیرند تا از تصادف جلوگیری شود. همچنین، چراغ خطر ماشین در مواردی که خودرو به طور ناگهانی توقف کرده است، به دیگران نشان می دهد که راننده قصد دارد در جایی توقف کند و به آنجا نمی رود.

بنابراین، در صورت عدم کارکرد صحیح و به موقع چراغ خطر ماشین، امکان بروز تصادفات واژگونی، برخورد، تصادف دنباله‌دار و سایر حوادث جدی افزایش می‌یابد. از این رو، حفظ و تعمیر صحیح سیستم چراغ خطر در خودروها بسیار اهمیت دارد و به منظور افزایش ایمنی در جاده‌ها، لازم است این سیستم به درستی عمل کند.

۲.۵ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.