پیاجیو 100 نمایندگی فروش جدید در هندوستان تأسیس می کند

پیاجیو در هندوستان
پیاجیو در هندوستان

پیاجیو را همه به عنوان یکی از بهترین سازندگان موتورسیکلت در جهان می شناسند؛ از اسکوترهای کلاسیک تحت برند وسپا گرفته تا مدل های مسابقه ای همچون آپریلیا. در بازار کشور هند هم پیاجیو نقش مهمی در تأمین ناوگان حمل و نقل ایفا می کند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

محصولات متنوعی از پیاجیو در هندوستان عرضه می شوند و مشتریان پر و پا قرصی هم دارند، اما پیاجیو نیز مانند تمام شرکت های جهان، تحت تأثیر پاندمی ویروس کرونا قرار گرفت. هر چند صنعت موتورسیکلت در این دوران توانست رشد قابل ملاحظه ای را به ثبت برساند، بخش مهمی از آن هم به افزایش تقاضا برای خرید وسایل نقلیه شخصی بازمی گردد.

به ویژه در بازار هند که اکثر سازندگان موتورسیکلت در ماه های اخیر، رشد دو رقمی را تجربه کرده اند، به عنوان مثال، می توان به TVS اشاره کرد که در ماه مارس رشد صددرصدی را ثبت کرد. با این اوصاف، صنعت موتورسیکلت سازی اکنون پتانسیل بسیار بالایی برای گسترش و توسعه دارد. کمپانی پیاجیو هم در همین راستا، تلاش خود را به شکل حداکثری به کار گرفته است. آن ها می خواهند در یک برنامه ۱۰۰ روزه، ۱۰۰ نمایندگی فروش جدید در سراسر هند افتتاح کنند.

«تلاش ما این است تا بهترین ها در هر کلاس را به مشتریان خود ارائه دهیم. این برنامه گسترش محصول، به طور همزمان، شامل موتورهای دو چرخ و سه چرخ می شود. همچنین تمام برندهای ما از جمله وسپا، آپریلیا و Ape نیز در این برنامه گنجانده شده اند. مزیت ما در هند، درک نیاز مشتری و همسوسازی استانداردها در هند و اروپا از طریق مراکز تحقیق و توسعه (R & D) است. ما انبوهی از محصولات و موتورها را در اختیار داریم که همه آن ها را با کیفیت مناسب و تنوع بالا وارد بازار هند می کنیم. البته این امر براساس نیاز مشتری و تناسب محصول با این نیاز انجام خواهد شد.» این جملات، صحبت های دیگو گرافی، مدیرعامل کمپانی پیاجیو درباره برنامه جدید این شرکت برای بازار هند بود.

سپهر عظیمی

پایگاه خبری اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.